Marcelinove (w sprzedaży)
Marcelinove (w sprzedaży)

Marcelinove (w sprzedaży)

Poznań - Grunwald

MARCELINOVE to nowoczesny budynek stworzony na planie litery U, z kameralnym dziedzińcem. Atutem inwestycji są funkcjonalne układy mieszkań i różnorodne metraże do wyboru.

Kamiennogórska 5 (w sprzedaży)
Kamiennogórska 5 (w sprzedaży)

Kamiennogórska 5 (w sprzedaży)

Poznań - Grunwald

Kamiennogórska 5 to osiedle zlokalizowane w dzielnicy Grunwald, w najbliższym sąsiedztwie malowniczego Lasku Marcelińskiego, z uroków którego przyjdzie Ci korzystać na co dzień.

Mostowa 23 (w sprzedaży)
Mostowa 23 (w sprzedaży)

Mostowa 23 (w sprzedaży)

Poznań - Stare Miasto

Mostowa 23 będzie położona w prestiżowej lokalizacji, tuż obok Ul. Dowbora Muśnickiego i ul. Mostowej w Poznaniu. To propozycja dla osób ceniących komfort życia w centrum miasta.

Villa Park Konin (w sprzedaży)
Villa Park Konin (w sprzedaży)

Villa Park Konin (w sprzedaży)

Konin - Stare Miasto

Nowoczesny i kameralny apartamentowiec w samym centrum Konina, będący propozycją dla osób poszukujących komfortu i wyszukanego designu w jednym.

Ogrody Różane (w sprzedaży)
Ogrody Różane (w sprzedaży)

Ogrody Różane (w sprzedaży)

Poznań - Naramowice

Ogrody Różane to nowa inwestycja przy ulicy Jasna Rola na Naramowicach – poznańskiej dzielnicy obfitującej w zieleń, ciche zakątki i otwarte przestrzenie.

O firmie

 

Konimpex-Invest jest dynamicznie rozwijającą się firmą deweloperską o 10 letnim doświadczeniu. Działamy głównie na poznańskim a ostatnio również konińskim rynku mieszkaniowym. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Konimpex, w skład której wchodzą firmy prowadzące działalność w wielu różnych branżach. Główną spółką Grupy jest Konimpex Sp. z o.o, która od ponad 20 lat specjalizuje się w handlu surowcami i półproduktami przemysłowymi oraz chemicznymi. Spółka ta poza Polską posiada swoje przedstawicielstwa w takich krajach jak: Chiny, Turcja, Rosja, Rumunia oraz Francja. Przychody całej grupy Konimpex za ostatni rok to 1,3 miliarda złotych. Rozwinięta struktura organizacyjna zapewnia nam duże możliwości rozwoju i gwarantuje bezpieczeństwo finansowe tak ważne w branży deweloperskiej.

Realizujemy obiekty mieszkaniowe stosując sprawdzone materiały i rozwiązania techniczne. Umiejętnie łączymy tradycję z nowoczesnością. Wielką wagę przywiązujemy do funkcjonalności i wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Przemyślane budownictwo, wysoka jakość wykonania oraz indywidualne podejście do każdego Klienta to nasze główne priorytety.

Aktualnie w sprzedaży posiadamy mieszkania w 5 inwestycjach:

 • Osiedle „Ogrody Różane” (etap A i B) w Poznaniu przy Rezerwacie Żurawiniec
  - ulica Jasna Rola 36 , ilość mieszkań w całej inwestycji: 123 i 116
 • Kamiennogórska 5 -na poznańskim Grunwaldzie, tuż przy Lasku Marcelińskim,
  - ilość mieszkań w całej inwestycji: 97
 • Bosa Nova, kameralny budynek na cichej i spokojnej ul. Bosej w Poznaniu,
  - ilość mieszkań w całej inwestycji: 16
 • Kameralny apartamentowiec „Adalberto” w Poznaniu przy Wzgórzu św. Wojciecha
  - ulica Podgórze 6, ilość mieszkań w całej inwestycji: 39
 • Nowoczesny apartamentowiec „Villa Park” w Koninie przy Bulwarach Nadwarciańskich
  - ulica Mickiewicza 21, ilość mieszkań w całej inwestycji: 51

Oddaliśmy klucze do mieszkań setkom rodzin. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by spełnić najwyższe standardy oferowanych budynków. Sprawną realizację oraz wysoką jakość potwierdzić mogą zadowoleni mieszkańcy już wybudowanych inwestycji:

 • Osiedle „Pod Kasztanami” w Poznaniu - 140 mieszkań
 • Apartamentowiec „Nad Cybiną” w Poznaniu - 19 mieszkań
 • Osiedle „Ogrody Naramowickie” w Poznaniu - 123 mieszkania
 • Osiedle „Przy Parku” w Komornikach k. Poznania - 29 jednorodzinnych domów

Starannie planujemy kolejne przedsięwzięcia, które będziemy realizować w najbliższym czasie. W trakcie przygotowania mamy aktualnie 1 nowy projekt mieszkaniowy:

 • Budynek przy ul. Wałbrzyskiej w Poznaniu – 169 mieszkań

Powierzając nam swoje zaufanie otrzymujecie Państwo kompleksową i sprawną obsługę całego procesu inwestycyjnego.  Na każdym etapie realizacji angażujemy sprawdzonych fachowców oraz prowadzimy ścisły nadzór inwestorski nad przebiegiem prac: począwszy od dokładnej analizy lokalizacji, poprzez projekt architektoniczny, pozyskanie lub opracowanie wszelkich wymaganych dokumentacji, a skończywszy na użyciu najlepszych materiałów. Jesteśmy w pełni zorientowani na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Bardzo dużą wagę przywiązaliśmy do zbudowania zespołu pracowników, których wysokie kwalifikacje zawodowe, kreatywność, lojalność oraz etyka stanowią główne źródło rozwoju i siły naszej firmy.

Współpracujemy na co dzień z bankami, które umożliwiają uproszczoną procedurę uzyskania kredytu. Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, które wskaże odpowiednią drogę do pozyskania środków na zakup nowego mieszkania.

Od czerwca 2006 r. Konimpex-Invest jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich - związku zrzeszającego firmy deweloperskie, działające w branży budownictwa mieszkaniowego. Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach Klient - Deweloper.

Wyszukiwarka mieszkań