OSIEDLE PRZY PARKU, Komorniki

Inwestycja to 29 komfortowych domów w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej, z mieszkalnym poddaszem. Położone w podpoznańskich Komornikach, cichej i spokojnej okolicy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu.

Nowe mieszkania na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera

 

INWESTYCJA ZREALIZOWANA

 

W 2006 roku deweloper Konimpex-Invest zakończył budowę nowego Osiedla Przy Parku zlokalizowanego w Komornikach. Do użytku zostało oddanych 29 komfortowych domów parterowych z poddaszem mieszkalnym. Znalazły się wśród nich lokale deweloperskie o zróżnicowanej powierzchni: od 125 do aż 212m2. Domy na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej położone są w cichej i spokojnej okolicy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu. Nowe domy w Komornikach to idealna propozycja dla osób, które cenią bliskość przyrody, spokój oraz prywatność.

Inwestycja deweloperska w Komornikach: dogodna lokalizacja nowych domów

Osiedle domów z rynku pierwotnego położone jest po południowo-zachodniej stronie miasta Poznania, w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Teren osiedla usytuowany jest na niewielkim wzgórzu w Komornikach, otoczonym z dwóch stron lasem. Roztacza się stąd jeden z najpiękniejszych widoków w okolicy Poznania. Z okien nowych domów jak na dłoni widać po lewej stronie stadion Lecha, budynek Akademii Ekonomicznej, Poznańskiego Centrum Finansowego, po prawej z kolei ratajskie osiedla z wysokimi wieżowcami mieszkalnymi. W opozycji staje przed nami symbol cywilizacji oraz symbol czystej natury Wielkopolskiego Parku Narodowego. Taka lokalizacja nowych domów z rynku pierwotnego zapewnia z jednej strony bliskość wielkiego miasta, z drugiej zaś pozwala na korzystanie z walorów przyrody.

Nowe domy w Komornikach, czyli tam gdzie biznes łączył się z wypoczynkiem

Osiedle, z racji swojego położenia na przedmieściach w gminie Komorniki, oferuje swoim mieszkańcom nowy styl życia, który pozwala na połączenie aktywności zawodowej z prawdziwym wypoczynkiem. W sąsiedztwie domów deweloperskich w Komornikach znajdują się przepiękne tereny Wielkopolskiego Parku Narodowego, pięć wspaniałych jezior, oraz liczne ścieżki przyrodnicze. Z drugiej strony ogromny miejski sąsiad gwarantuje dostęp do wszelkiego rodzaju usług od usług finansowych i bankowych po teatr i staromiejskie kawiarenki.

Wiarygodny deweloper

Nowe domy w Komornikach można kupić bez pośredników. Deweloper zadbał o to, by zapewnić klientom korzystne i przejrzyste warunki zakupu.