SMOLUCHOWSKIEGO 3, Grunwald Poznań

Dwuetapowe, rodzinne osiedle, które znajduje się w najchętniej zamieszkiwanej przez Poznaniaków dzielnicy Poznania, na Grunwaldzie. Jest tu świetna infrastruktura handlowa, usługowa i edukacyjna.

Nowe mieszkania na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera

 

INWESTYCJA ZREALIZOWANA

 

Nowe mieszkania na poznańskim Grunwaldzie. Dwuetapowe, rodzinne osiedle, które znajduje się w najchętniej zamieszkiwanej przez Poznaniaków dzielnicy Poznania, na Grunwaldzie. Jest tu świetna infrastruktura handlowa, usługowa i edukacyjna. Mieszkańcy mają blisko tramwaj, a w odległości krótkiego spaceru Lasek Marceliński. W etapie I powstały 124 mieszkania, w II etapie 88 mieszkań. W ostatnim etapie zastosowaliśmy ekologiczne rozwiązanie, na dachu znajdują się panele fotowoltaiczne.

.

Nowe mieszkania w Poznaniu. Dlaczego warto?

W ofercie nowej inwestycji mieszkaniowej Smoluchowskiego 3 usytuowanej na Grunwaldzie klienci mogą wybierać wśród mieszkań o różnej wielkości i różnym rozmieszczeniu pomieszczeń. Są wśród nich propozycje mieszkań z osobną kuchnią, jak i z aneksem kuchennym. Każdy może wybrać więc coś dla siebie. Oferowane mieszkania od dewelopera spełnią oczekiwania wymagającym klientów, którzy chcą mieszkać komfortowo, nowocześnie i w dobrej lokalizacji w Poznaniu. Przypadną one do gustu zwłaszcza osobom prowadzącym aktywny tryb życia i preferują mieszkania w kameralnej zabudowie.