VILLA PARK, Centrum Konin

Nowoczesny i kameralny apartamentowiec usytuowany w samym centrum Konina. Tworzą je 4 modernistyczne budynki, z 51 unikalnymi mieszkaniami.

Nowe mieszkania na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera

 

INWESTYCJA ZREALIZOWANA

 

Willa Park Konin to nowoczesny i kameralny apartamentowiec usytuowany w samym centrum Konina. Znajdują się w nim nowe mieszkania deweloperskie, idealne dla osób poszukujących połączenia komfortu oraz niebanalnego designu. Prezentowana inwestycja na sprzedaż w Koninie jest tworzona przez 4 modernistyczne budynki, które razem tworzą funkcjonalną i efektowną całość. Za ich budowę odpowiadał wiarygodny deweloper, firma Konimpex-Invest.

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego w Koninie

Nowe mieszkania deweloperskie zlokalizowane w centrum Konina różnią się pod względem metrażu, a także rozmieszczeniem poszczególnych pomieszczeń. Wśród 51 unikalnych lokali mieszkalnych znajdują się zarówno 30 metrowe kawalerki, jak ponad 90-metrowe mieszkania 4-pokojowe. W ofercie dostępne są także 2-i 3-pokojowe lokale mieszkalne. Klienci mogą też wybierać pomiędzy mieszkaniem z osobną kuchnią, a posiadającym aneks kuchenny. Na parterze budynku Villa Park Konin znajduje się przestrzeń odpowiednia pod reprezentacyjne lokale usługowe.

Nowoczesna inwestycja, komfortowe mieszkania na sprzedaż

Przestrzeń wokół budynku Villa Park w Koninie została zaprojektowana w taki sposób, aby oddzielić od ulicy obszerny dziedziniec. W efekcie mieszkańcy mają do dyspozycji zielony azyl spokoju. Rekreacji i odpoczynkowi po ciężkim dniu sprzyjają także balkony znajdujące się w nowych mieszkaniach. Prezentowane lokale deweloperskie bez pośredników to doskonały pomysł na sprawny zakup mieszkania, korzystne warunki transakcji, a także możliwość znalezienia własnego azylu mieszkalnego.