ADALBERTO, Centrum Poznań

Mieszkania o podwyższonym standardzie w wyjątkowej lokalizacji na Wzgórzu Świętego Wojciecha. Budynek harmonijnie wpisuje się w unikalny, zabytkowy charakter dzielnicy oraz jej zabytkowe otoczenie.

Nowe mieszkania na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera

 

INWESTYCJA ZREALIZOWANA

 

Adalberto to nowe mieszkania deweloperskie usytuowane w centrum Poznania. Te nowoczesne lokale mieszkalne znajdują się w wyjątkowo urokliwym miejscu miasta, na Wzgórzu świętego Wojciecha. Prezentowana inwestycja z rynku pierwotnego znajduje się w połowie drogi pomiędzy Starym Rynkiem, a Cytadelą i jest tworzona przez dwa połączone ze sobą budynki czterokondygnacyjne, które świetnie wtapiają się w zabytkowe otoczenie centrum Poznania.

Komfortowe mieszkania od wiarygodnego dewelopera

Deweloper Konimpex-Invest, odpowiedzialny za realizacę inwestycji Adalberto, przewidział 39 mieszkań na sprzedaż, które prezentują podwyższony standard, a także są dostępne w zróżnicowanym metrażu. Znajdują się tutaj około 30-metrowe kawalerki, ale też większe mieszkania 2-3-i 4-pokojowe, w tym przestronne mieszkania 100-metrowe, które posiadają własny taras/balkon/loggię. 

Charakterystyka nowych mieszkań w centrum Poznania

Każdy lokal deweloperski wchodzący w skład nowej inwestycji Adalberto w Poznaniu został wykończony z zachowaniem dbałości o nawet najdrobniejsze detale, a także z uwzględnieniem różnorodnych udogodnień oraz odmiennych preferencji klientów. Nowe mieszkania w Poznaniu dostępne są w wersji z osobną kuchnią, bądź mogą reprezentować bardziej otwarty układ przestrzeni, w którym występuje aneks kuchenny. Nowa inwestycja deweloperska w Poznaniu zapewnia dostęp do dużej i wygodnej windy, a także miejsc parkingowych, które znajdują się w podziemnej hali garażowej.

Sprawny proces zakupowy

Konimpex-Invest to wiarygodny deweloper, który dużą wagę przykłada do tego, by sprzedaż nowych mieszkań przebiegała sprawnie, bez dodatkowych i bezpośrednio pomiędzy sprzedającym i klientem. Tym samym, zakup nowego mieszkania w centrum Poznania jest możliwy bez pośredników.