Mieszkania Poznań

Szukasz nowego mieszkania w Poznaniu z rynku pierwotnego, które będziesz mógł kupić bezpośrednio od dewelopera? Deweloper Konimpex-Invest, mający wieloletnie doświadczenie, przygotował dla swoich klientów szeroką ofertę mieszkań na sprzedaż w Poznaniu zlokalizowanych w wielu dzielnicach stolicy Wielkopolski. To sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno miłośnik terenów zielonych, jak i prawdziwy fan tętniącego życiem centrum miasta.

Gdzie zamieszkasz z Konimpex-Invest?

Nowe mieszkania w Poznaniu od dewelopera Konimpex-Invest to nowoczesne inwestycje, dzięki którym odnajdziesz swój dom w sercu Wielkopolski. W naszej ofercie mamy nieruchomości w wielu dzielnicach, takich jak:

Z nami możesz wybrać nie tylko rejon miasta, w którym zamieszkasz, ale również wielkość mieszkania w Poznaniu dopasowaną do potrzeb, a także dodatkowe udogodnienia. 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania deweloperskie są wyposażone w:

  • aneks kuchenny lub kuchnię,
  • windy,
  • balkon,
  • taras,
  • ogród,
  • garaż,
  • parking przed blokiem lub w hali garażowej.

Mieszkania w Poznaniu - bezpieczne, doświetlone i ustawne

Dbamy o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców, dlatego na wielu tworzonych przez nas osiedlach, w budynkach o podwyższonym standardzie, znajdują się videofony, a nawet monitoringDeweloper w Poznaniu zadbał także o duże okna i odpowiednie doświetlenie pomieszczeń oraz ich ustawność. Stworzone przez nas nieruchomości łatwo urządzić i dopasować do swoich potrzeb. Jeśli jednak nie masz czasu na prace wykończeniowe, kup nowe mieszkanie pod klucz.

Nowe mieszkania w Poznaniu z dogodnym dojazdem do centrum

Niezależnie od tego, czy zamieszkasz na Kosińskiego, Mostowej czy Smoluchowskiego, dojedziesz do centrum miasta w kilkanaście minut - autem lub komunikacją miejską. Zadbaliśmy jednak także, by w okolicy znalazły się urokliwe tereny zielone do aktywnego spędzania czasu. Kupując nowe mieszkanie na Naramowicach, wypoczniesz w Rezerwacie Przyrody “Żurawiniec”, w centrum miasta, pojeździsz na rolkach nad brzegiem Warty, a na Wildzie wybierzesz się na rower na Łęgi Dębińskie.

Mieszkania w Poznaniu dla singli i rodzin z dziećmi 

Oferowane przez nas mieszkania w stanie deweloperskim w Poznaniu sprostają oczekiwaniom zarówno rodzin z dziećmi, jak i singli, poszukujących kawalerek na dobry start. Zielone tereny, znajdujące się chociażby niedaleko naszych inwestycji na Grunwaldzie, czy też na Górczynie, sprzyjają rodzinnym spacerom, a także pozwalają aktywnie spędzić czas. Nasze nowe mieszkania są również korzystnie usytuowane. Znajdują się one blisko zarówno przystanków autobusowych, jak i tramwajowych - właśnie dlatego dojazdy do szkoły, na uczelnię, czy też do pracy będą bardzo komfortowe.

Mieszkania w Poznaniu z rynku pierwotnego są jak biała karta, którą można wypełnić swoimi pomysłami. Tworząc projekty naszych inwestycji skupiliśmy się na stworzeniu ustawnych pomieszczeń, które można zaaranżować w dowolny sposób. Zadbaliśmy również o wszelkie udogodnienia, takie jak windy, czy też szerokie korytarze, które podwyższają komfort użytkowania danego obiektu.