BOSA NOVA, Górczyn Poznań

Znajdują się tu mieszkania, które zapewniają wygodę, bezpieczeństwo oraz przyjazne otoczenie. Bosa Nova to zróżnicowane mieszkania - od kawalerek po przestronne mieszkania 2-3 i 4-pokojowe, z balkonami i tarasami.

Nowe mieszkania na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera

 

INWESTYCJA ZREALIZOWANA

 

Deweloper Konimpex-Invest zachęca wszystkich klientów z Poznania do zapoznania się z Bosa Nova, czyli nowoczesnym i komfortowym budynkiem mieszkalnym zlokalizowanym na Górczynie. Znajdują się tu nowe mieszkania, które zapewniają wygodę, bezpieczeństwo oraz przyjazne otoczenie.

 

Atrakcyjne mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu

Budowa osiedla Bosa Nova na Górczynie zaowocowała oddaniem do użytku nowych, komfortowych mieszkań, w tym zarówno kawalerek, jak i przestronnych mieszkań 2-3 i 4-pokojowych. W zależności od potrzeb i preferencji klientów różnią się one pod względem rozwiązań architektonicznych zastosowanych przez dewelopera. Są wśród nich mieszkania deweloperskie z klasyczną kuchnią, a także lokale mieszkalne z aneksem kuchennym. Ich dodatkowym udogodnieniem jest posiadanie taras/balkonu/loggi. Budynek Bosa Nova przyciąga wzrok ciekawym designem i bardzo dobrze komponuje się z okoliczną infrastrukturą.

Zamieszkaj w Górczynie: nowocześnie, wygodnie i w dobrej lokalizacji

Nowe mieszkania od wiarygodnego dewelopera Konimpex-Invest to swoboda bycia na swoim. Nikt nie zabroni Tobie wbić gwoździa w ścianę i powiesić swojego ulubionego obrazu czy fotografii. A jeśli nie masz czasu na samodzielne urządzanie swoich 4 kątów, dobrym pomysłem będzie rozważenie możliwości zakupu nowego mieszkania w Poznaniu w wersji pod klucz. Deweloper oferuje do wyboru kilka programów wykończenia, w zależności od pożądanego standardu. Deweloperskie mieszkania na Grunwaldzie w Poznaniu możesz kupić bezpośrednio, a więc bez konieczności korzystania z usług pośredników.