KAMIENNOGÓRSKA 5, Grunwald Poznań

W inwestycji szczególną uwagę zwaraca unikalny projekt elewacji. Nieregularne asymestryczne motywy sprawiają, że budynek wyróżnia się wśród okolicznej zabudowy na Poznańskim Grunwaldzie. Dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo zielonych i relaksujących terenów.

Nowe mieszkania na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera

 

INWESTYCJA ZREALIZOWANA

 

Kamiennogórska 5 to nowoczesna inwestycja zlokalizowana w klimatycznej dzielnicy Grunwald w Poznaniu. Za jej budowę odpowiedzialny jest sprawdzony i doświadczony deweloper Konimpex-Invest. W budynku znajdują się nowe mieszkania, zarówno przytulne kawalerki, jak i większe mieszkania 2-3 i 4-pokojowe. Łącznie oddał on do użytku 97 komfortowych lokali mieszkalnych, które posiadają między innymi takie udogodnienia jak:

  • taras/balkon/loggia,
  • liczne miejsca parkingowe,
  • funkcjonalne komórki lokatorskie,
  • bliskie sąsiedztwo zielonych i relaksujących terenów (Lasek Marceliński). 

Nowe mieszkania na Grunwaldzie w Poznaniu: komfort i estetyka

Nowe mieszkania w Poznaniu usytuowane przy ulicy Kamiennogórskiej 5 posiadają zróżnicowany metraż, a także mogą różnić się planem poszczególnych pomieszczeń. Są wśród nich lokale deweloperskie z klasyczną kuchnią, bądź też z aneksem kuchennym. W inwestycji szczególną uwagę zwraca unikalny projekt elewacji. Nieregularne, asymetryczne motywy sprawiają, że budynek wyróżnia się wśród okolicznej zabudowy Grunwaldu, zwłaszcza pod względem finezji i artystycznego charakteru.

Zakup mieszkania deweloperskiego na korzystnych warunkach

Kup nowe mieszkanie na Grunwaldzie i zamieszkaj w stylowym i funkcjonalnym otoczeniu. Możesz to zrobić bezpośrednio, bez dodatkowych kosztów. Deweloper Konimpex-Invest zadbał o to, by proces zakupowy przebiegał sprawnie, wygodnie i bez pośredników.