KOSIŃSKIEGO 18, Wilda Poznań

Inwestycja w jednej z najmodniejszych dzielnic serca Wielkopolski, dająca nieograniczone możliwości wynikające z idealnej lokalizacji. Kosińskiego 18 to nowoczesne mieszkania o powierzchni od 34m² do 92m².

Nowe mieszkania na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera

 

INWESTYCJA ZREALIZOWANA

 

Konimpex-Invest oferuje nowe mieszkania w Poznaniu, w tym zarówno funkcjonalne kawalerki, jak i mieszkania 2-3-i 4- pokojowe. Największe lokale mieszkalne liczą prawie 100 m². Deweloper zadbał w nich o takie udogodnienia jak parking, który zawiera aż 25 miejsc postojowych, przestronny balkon czy klimatyczny taras. Nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego są zlokalizowane na poznańskiej Wildzie, która staje się coraz bardziej atrakcyjną dzielnicą mieszkalną. Dokładna lokalizacja tego nowoczesnego budynku deweloperskiego to Kosińskiego 18.

Nowe mieszkania w Poznaniu. Dlaczego warto?

W ofercie nowej inwestycji mieszkaniowej Kosińskiego 18 usytuowanej na Wildzie klienci mogą wybierać wśród mieszkań o różnej wielkości i różnym rozmieszczeniu pomieszczeń. Są wśród nich propozycje mieszkań z osobną kuchnią, jak i z aneksem kuchennym. Każdy może wybrać więc coś dla siebie. Oferowane mieszkania od dewelopera spełnią oczekiwania wymagającym klientów, którzy chcą mieszkać komfortowo, nowocześnie i w dobrej lokalizacji w Poznaniu. Przypadną one do gustu zwłaszcza osobom prowadzącym aktywny tryb życia i preferują mieszkania w kameralnej zabudowie.

Uroki mieszkania na Wildzie - Wyjątkowe miejsce w Poznaniu

Wilda odradza się w nowym, niepowtarzalnym stylu. Wciąż powstają tutaj nowe lokale, zarówno gastronomiczne, jak i sprzyjające kreatywnemu i aktywnemu spędzaniu czasu. Zakup nowego mieszkania na Wildzie to szansa na codzienny komfort, zarówno mieszkalny, jak i związany ze swobodną komunikacją z centrum miasta.