MARCELINOVE, Grunwald Poznań

Inwestycja o nowoczesnym charakterze zlokalizowana w spokojnej i kameralnej części Poznania, niedaleko Lasku Marcelińskiego. W pobliżu znajduje się pięknie zagospodarowane, zielone otoczenie, dzięki któremu zapominasz o zgiełku miasta.

Nowe mieszkania na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera

 

INWESTYCJA ZREALIZOWANA

 

Szukasz nowego mieszkania w Poznaniu? Chciałbyś zamieszkać w modnej dzielnicy, jaką jest Grunwald? W takim razie osiedle MARCELINOVE, czyli inwestycja wiarygodnego dewelopera Konimpex-Invest to propozycja skierowana do Ciebie. Znajdziesz tu komfortowe mieszkania deweloperskie, w tym kawalerki oraz większe mieszkania 2-3-i 4-pokojowe. Reprezentują one nowoczesny standard, a także posiadają szereg udogodnień. Możesz wybierać spośród lokali z klasyczną kuchnią, bądź z aneksem kuchennym, wyposażonych w przestronne tarasy/balkony/loggie.

Nowe, komfortowe mieszkania w przyjaznym, zielonym otoczeniu

Otoczenie osiedla również gwarantuje wygodę, ponieważ w budynku znajdują się miejsca parkingowe (podziemna hala garażowa). Inwestycja usytuowana jest przy ulicy Wałbrzyskiej 5, skąd jest już bardzo blisko do zielonych, rekreacyjnych terenów Lasku Marcelińskiego. Z okien nowych mieszkań na grunwaldzie prezentowanej inwestycji rozciągają się malownicze widoki.

Nowoczesna inwestycja w Poznaniu: zamieszkaj na Grunwaldzie

Nowe mieszkanie z rynku pierwotnego usytuowane na poznańskim Grunwaldzie możesz kupić bez pośrednikówDeweloper Konimpex-Invest wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, stwarzając im możliwość bezpośredniego zakupu mieszkania. Jeśli zależy Ci na zamieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy Poznania, która jest jednocześnie dobrze skomunikowana z centrum miasta, a także posiada rozwiniętą infrastrukturę miejską, koniecznie zapoznaj się z ofertą mieszkań deweloperskich na osiedlu MARCELINOVE. 

Osiedle Marcelinove w liczbach

W skład inwestycji wchodzi 9 kondygnacji naziemych, w których znajduje się 135 nowych mieszkań oraz 4 reprezentacyjne lokale handlowo-usługowe.