MOSTOWA 23, Centrum Poznań

Przestrzeń w idealnej lokalizacji. Mostowa 23 to inwestycja położona tuż przy historycznym centrum Poznania i o krok od nabrzeża Warty, które niemal przez cały rok tętni życiem. 108 wykupionych mieszkań.

Nowe mieszkania na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera

Mostowa 23 to najnowsza inwestycja dewelopera Konimpex-Invest. Powstaną nowe mieszkania w centrum Poznania o zróżnicowanych metrażach. Są wśród nich zarówno nowoczesne kawalerki, jak i przestronne mieszkania o powierzchni przekraczającej 100 m². Oferowane mieszkania z rynku pierwotnego, będące właśnie w przygotowaniu, to znakomita propozycja dla osób, które preferują modernistyczną architekturę, a jednocześnie zależy im na klimatycznym sąsiedztwie, które posiada własną historię i nieustannie tętni życiem.

Wyjątkowa lokalizacja nowych mieszkań w Poznaniu

Nowe mieszkania powstaną przy ulicy Mostowej 23, kilka kroków od Starego Rynku w Poznaniu. Ta lokalizacja, oprócz tego, że posiada świetnie rozwiniętą infrastrukturą oraz zapewnia szybki i swobodny dostęp do komunikacji miejskiej, znajduje się także blisko terenów zielonych. Kilka kroków od nowej inwestycji mieszkaniowych od dewelopera zaczynają się nadwarciańskie ścieżki rekreacyjne.

Charakterystyka inwestycji od dewelopera

Oferowane mieszkania w Poznaniu od wiarygodnego dewelopera Konimpex-Invest można podzielić nie tylko ze względu na wielkość, ale także na ilość pomieszczeń i sposób ich usytuowania na planie mieszkania. Klienci, zależnie od preferencji, mogą wybierać spośród mieszkań:

  • 2-pokojowych,
  • 3-pokojowych,
  • 4-pokojowych.

Są wśród nich kawalerki i mieszkania z kuchnią lub z aneksem kuchennym. Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub loggię, a niektóre z nich duży taras.

Dodatkowe udogodnienia dla przyszłych mieszkańców nowej inwestycji

Nowo powstająca inwestycja mieszkaniowa Mostowa 23 w Poznaniu zapewnia także dostęp do miejsc parkingowych, znajdujących się na podziemnym parkingu, a także do rowerowni i komórek lokatorskich.