NAD CYBINĄ, Centrum Poznań

Kameralna inwestycja Nad Cybiną to komfortowe mieszkania w historycznej części Poznania. W budynku zostały zaprojektowane przytulne kawalerki, a także większe, rodzinne metraże. Z ostatnich pięter rozciąga się malowniczy widok na Stare Miasto oraz jego okolice.

Nowe mieszkania na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera

 

INWESTYCJA ZREALIZOWANA

 

Wyjątkowe mieszkania w historycznej części Poznania

Historyczny Ostrów Tumski, Katedra, planowany Trakt Królewsko-Cesarski - w tym urokliwym miejscu powstał elegancki budynek z dziewiętnastoma mieszkaniami o podwyższonym standardzie wykończenia. Znajdują się tutaj nowe mieszkania, w tym przytulne kawalerki, a także większe mieszkania 2-3 i 4-pokojowe. Można je kupić bezpośrednio od dewelopera i na korzystnych warunkach.

Co wyróżnia inwestycję deweloperską nad Cybiną?

Ciekawa architektura budynku z jednej strony nawiązuje do już istniejącej zabudowy, z drugiej zaś zaskakuje swą oryginalnością i niepowtarzalnymi rozwiązaniami, w tym zaokrągloną fasadą i interesującą kolorystyką. Możemy tu zaobserwować zarówno nawiązanie do klasycznej architektury w postaci stylowych gzymsów i charakterystycznych kominów, jak i nowoczesne balustrady balkonów, tarasy i wysokie okna (portfenetry). Z tych ostatnich rozciąga się malowniczy widok na Stare Miasto w Poznaniu oraz jego okolice. Budynek ma cztery piętra i jest wyposażony w windę. W podziemnej hali garażowej zaprojektowaliśmy miejsca postojowe.

Nowe mieszkania w Centrum Poznania: podwyższony standard i wyjątkowy klimat

Nad Cybiną to wygodne nowe mieszkania w centrum Poznania na sprzedaż. Są one dostępne zarówno w wersji z klasyczną kuchnią, jak i z aneksem kuchennym. Lokale deweloperskie przyciągają też dużymi tarasami/balkonami. Układ budynku pozwala na ciekawe rozwiązania funkcjonalne wewnątrz mieszkań. Jest to idealna propozycja dla klientów, którym zależy na podwyższonym standardzie mieszkania, a jednocześnie na klimatycznej okolicy.

Mieszkanie z rynku pierwotnego: wygoda na lata

Nowe mieszkania w Poznaniu dostępne w inwestycji Nad Cybiną to komfort mieszkalny, lokalizacja gwarantująca kameralność, a także możliwość zakupu bez pośredników. Dodatkowo, niewielka liczba mieszkań daje poczucie bezpieczeństwa.

Projekt budynku został wyłoniony w drodze konkursu. Zwycięzcą została pracownia Waldemara Szeszuły.