Przejdź do strony: Nasza firma to ludzie
Przejdź do strony: Historia firmy

Społeczna 
odpowiedzialność

Każda z naszych inwestycji jest przemyślana w taki sposób, by nowo powstające obiekty idealnie wpisywały się w istniejącą tkankę miejską. 

Już na etapie projektu troszczymy się o to, by zarówno nowym, jak i dotychczasowym mieszkańcom zapewnić przyjazne otoczenie, optymalnie skomunikowane z pozostałymi częściami aglomeracji.  

Bezpieczeństwo 
finansowe

Jesteśmy częścią Grupy Konimpex -  struktury, która zrzesza kilka prężnie działających w różnych branżach spółek: Konimpex Chemicals, Fermintrade, Merinvest, Fundacja Otwarcie oraz Konimpex Invest. Należymy do spółki,  która z sukcesami operuje na  rynku międzynarodowym.

Jesteśmy też jedną z największych firm w Polsce o tak zróżnicowanej działalności. Co to oznacza? Potencjał i możliwości, a przede wszystkim bezpieczeństwo finansowe, dzięki któremu możemy z powodzeniem realizować każdą naszą inwestycję. Bo to prawda, co mówią - w grupie siła! 

Najlepsi 
podwykonawcy 

Nasze wybory zawsze podyktowane są najwyższą jakością usług. Ludzie z którymi współpracujemy to najlepsi specjaliści w swoim fachu. Dzięki nim możemy realizować niemal wszelkie pomysły klientów, na przykład, na życzenie dowolnie zmieniać układy mieszkań. 

Przy wszystkich realizacjach wykorzystujemy też wyłącznie materiały z najwyższej półki, to dlatego każda nasza inwestycja starzeje się z taką klasą. 

Przejdź do strony: Indywidualne podejscie
Przejdź do strony: Nasz zespół
Przejdź do strony: Opinie
Przejdź do strony: CSR/Wyróżnienia
Przejdź do strony: Deweloper Konimpex-Invest Poznań
Przejdź do strony: Grupa Konimpex