OGRODY NARAMOWICKIE A, Naramowice Poznań

Ogrody Naramowickie - część A to trzy czteropiętrowe domy o charakterze willi miejskich. Znajdują się tutaj nowe mieszkania, w tym zarówno przytulne kawalerki, jak i większe mieszkania 2-3 i 4-pokojowe. Są one usytuowane na Naramowicach, które stanowią spokojną i kameralną część Poznania.

Nowe mieszkania na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera

 

INWESTYCJA ZREALIZOWANA

 

Ogrody Naramowickie - część A to trzy czteropiętrowe domy o charakterze willi miejskich. Znajdują się tutaj nowe mieszkania, w tym zarówno przytulne kawalerki, jak i większe mieszkania 2-3 i 4-pokojowe. Są one usytuowane na Naramowicach, które stanowią spokojną i kameralną część Poznania.

Zalety inwestycji Ogrody Naramowickie - część A w Poznaniu

Deweloper Konimpex-Invest zaprojektował funkcjonalne budynki z windami, miejscami parkingowymi i skrytkami lokatorskimi. Wszystko po to, by zapewnić przyszłym mieszkańcom maksymalny komfort i wygodę. Dużym udogodnieniem nowych mieszkań na sprzedaż jest również obecność tarasów/balkonów, z których rozciąga się malowniczy widok. W porze wiosenno-letniej z pewnością sprawdzą się one jako przytulne i wygodne miejsce do odpoczynku po całym dniu pracy. W nowych mieszkaniach deweloperskich w Poznaniu zlokalizowanych na Naramowicach można wybierać pomiędzy klasyczną kuchnią, a aneksem kuchennym. Wszystko zależy od potrzeb i preferencji klientów.

Wyjątkowy projekt nowych mieszkań w Poznaniu

Zastosowane rozwiązania, polegające na zachowaniu minimalizmu w odniesieniu zarówno do bryły budynków, jak i ich kolorystyki, tworzą niepowtarzalny styl osiedla. Zaprojektowane z rozmysłem i szczególną starannością oświetlenie całego terenu, pięknie wyświetlone hole, doświetlone dojścia i niskie oświetlenie alejek dodają wyjątkowego uroku. Pełen elegancji klimat Ogrodów Naramowickich w Poznaniu to również zasługa zastosowanych naturalnych materiałów. Okna w nowych mieszkaniach na Naramowicach zostały wykonane z wysokiej jakości drewna. Uwagę przyciągają też kamienne okładziny w holach i przestrzeniach komunikacyjnych parteru oraz na dojściach do budynków.

Komfortowe mieszkania deweloperskie na Naramowicach

Ogrody Naramowickie - część A to nowoczesne budynki z rynku pierwotnego o ciekawej architekturze i wysokim standardzie wykończenia. W pobliżu tej inwestycji deweloperskiej znajduje się pięknie zagospodarowane, zielone otoczenie, która sprawia, że wyjście na taras czy balkon staje się prawdziwą przyjemnością. Dla najmłodszych mieszkańców deweloper przygotował atrakcyjny i w pełni bezpieczny plac zabaw.

Nowe mieszkania na sprzedaż: bez pośredników

Nowe mieszkania na Naramowicach zlokalizowane w Poznaniu można kupić bezpośrednio od https://www.konimpex-invest.pl/pl/start, czyli wygodnie, na korzystnych, jasno określonych warunkach i bez pośredników.