OGRODY RÓŻANE, Naramowice Poznań

Poznańskie Naramowice to dzielnica inwestycyjna, otoczona rezerwatami z możliwością aktywnego wypoczynku. Jasne mieszkania, o zróżnicowanych metrażach z tarasami i loggiami, wychodzącymi na zielony Rezerwat Żurawiniec.

Nowe mieszkania na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera

 

INWESTYCJA ZREALIZOWANA

 

Jeśli marzysz o nowym mieszkaniu, które jest zlokalizowane w spokojnej części Poznania, a jednocześnie blisko centrum, Ogrody Różane to coś dla Ciebie. Jest to nowa inwestycja usytuowana przy ulicy Jasna Rola na Naramowicach – dzielnicy obfitującej w zieleń, ciche zakątki i otwarte przestrzenie. Oprócz atrakcyjnej okolicy, deweloper Konimpex-Invest zadbał także o to, by nowe mieszkania na Naramowicach zapewniały swobodny dostęp do marketów, szkoły, przedszkola, punktów usługowych, oddziałów bankowych i przystanku autobusowego.

Zalety inwestycji deweloperskiej na Naramowicach

Nowe mieszkania na Naramowicach w Poznaniu mogą różnić się ze względu na metraż. Są wśród nich przytulne kawalerki, a także większe mieszkania, w tym 2-3-i 4-pokojowe. Ich atutem są wysokie okna, które zapewniają bardzo dobre oświetlenie wnętrza, a także przestronne tarasy i loggie, wychodzące na zielony rezerwat Żurawiniec. Na parterze budynku znajdują się natomiast reprezentacyjne lokale usługowe na sprzedaż. Na osiedlu nie zabrakło wygodnych miejsc parkingowych, przystosowanych także do potrzeb osób niepełnosprawnych czy kontroli dostępu, która sprawia, że wstęp na teren osiedla mają tylko jego mieszkańcy.

Nowe mieszkania w Poznaniu: wygodnie, komfortowo i bez pośredników

Wiarygodny deweloper Konimpex-Invest zadbał o to, by osoby chcące kupić mieszkanie deweloperskie w Poznaniu nie musiały martwić się pośrednikami, wygórowanymi cenami czy wysokimi ratami kredytu. Zamieszkaj na swoim, zamieszkaj na Naramowicach.