POD KASZTANAMI, Górczyn Poznań

Okolica charakteryzuje się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą, co zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta. Osiedle Pod Kasztanami w Poznaniu to komfort mieszkalny i bliskość zieleni. 

Nowe mieszkania na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera

 

INWESTYCJA ZREALIZOWANA

 

Nowe mieszkania w Poznaniu znajdujące się na osiedlu Pod Kasztanami na Górczynie to propozycja od wiarygodnego dewelopera Konimpex-Invest. Są to trzy nowoczesne budynki pięciopiętrowe, które łączą w sobie oryginalną architekturę i przyjazne dla oka kolory. Prezentowana inwestycja deweloperska na Górczynie to możliwość zakupu własnej kawalerki lub większego mieszkania (2-3-4- pokojowe) bez pośredników, za to z wieloma udogodnieniami. Podczas budowy deweloper pomyślał zarówno o komfortowej windzie, jak i o podziemnej hali garażowej.

Cechy charakterystyczne nowych mieszkań deweloperskich

Nowe mieszkania usytuowane są w Poznaniu przy ulicy Górki 9/11. Do użytku oddano łącznie 141 mieszkań z rynku pierwotnego. Każde z nich jest ustawne i przestronne, dzięki czemu można maksymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię mieszkalną. Oferowane lokale deweloperskiewystępują w wersji z klasyczną kuchnią, bądź też z aneksem kuchennym. Posiadają ponadto przestronne tarasy/balkony/loggie. Osiedle Pod Kasztanami zostało usytuowane w południowej części Poznania, w pobliżu centrum handlowego na Górczynie. Okolica charakteryzuje się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą, co zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum Poznania. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się szkoły, przychodnie medyczne, a także punkty handlowe i usługowe.

Osiedle Pod Kasztanami w Poznaniu, czyli komfort mieszkalny i bliskość zieleni

Mieszkania deweloperskie na Górczynie to także propozycja dla tych osób, które cenią ciszę, spokój i bliskość zielonych terenów rekreacyjnych. Wystarczy kilkanaście minut, aby ze zurbanizowanego otoczenia osiedla przemieścić się na tereny zalesionychŁęgówDębińskichczy do Wielkopolskieg Parku Narodowego.

Nowe mieszkania na Górczynie: na sprzedaż, na lata

Deweloper Konimpex-Invest oferuje nowe mieszkania w Poznaniu, które można kupić bezpośrednio, na korzystnych warunkach i na lata.