ŚW. WOJCIECH 27, Centrum Poznań

Projekt apatamentowca "Święty Wojciech 27" obejmuje 26 lokali mieszkalnych. Całość dopełnia wyjątkowa lokalizacja - położone przy ul Podgórze 11 mieszkania w centrum Poznania, w odległości spaceru od Starego Miasta i terenów rekreacyjnych, to nie lada atrakcja dla singli, par i rodzin z dziećmi. Znajduje się tu niepowtarzalny mural, który zdobi dziedziniec.

Nowe mieszkania na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera

Szukasz mieszkania w Poznaniu, które oferuje nowoczesną architekturę i bliskość wszelkich atrakcji w centrum? Postaw na nową inwestycję - św. Wojciech 27, którą oferuje deweloper Konimpex Invest. Projekt zakłada powstanie apartamentowca, który obejmuje 26 lokali mieszkalnych. Całość dopełnia wyjątkowa lokalizacja - położone przy ul Podgórze 11 mieszkania w centrum Poznania, w odległości spaceru od Starego Miasta i terenów rekreacyjnych, to nie lada atrakcja dla singli, par i rodzin z dziećmi.

.

Mieszkania w Poznaniu - wysoki standard na miarę XXI wieku w samym centrum miasta

Inwestycja Św. Wojciech 27 to 26 nowych mieszkań w centrum Poznania - kawalerek, lokali 2-, 3- i 4-pokojowych. Lokale, położone przy ul. Podgórze 11, mają od 26 do aż 133 m2, dzięki czemu każdy wybierze coś dla siebie. Największe mieszkania w naszej ofercie, mające ponad 100 m2, wyposażono zarówno w balkon, jak i taras; w pozostałych można znaleźć przestronne balkony. Oferujemy zarówno mieszkania w Poznaniu z kuchnią, jak i aneksem kuchennym. Pomieszczenia, o wysokości około 280 cm, dają poczucie dużej przestrzeni i umożliwiają funkcjonalne zaaranżowanie wnętrza. Przewidujemy także możliwość montażu klimatyzacji na etapie budowy, w standardzie oferujemy również rolety zewnętrzne. Nowoczesny design i kameralna atmosfera w Poznaniu sprawiają, że każdy marzy, by wybrać nowe mieszkania w centrum Poznania przy ul. Podgórze!

Komfort mieszkańców to nasz priorytet

Projektując nasze mieszkania w Poznaniu, zadbaliśmy nie tylko o wnętrza, ale także o przestrzeń wspólną. Dlatego też mieszkańcom oddajemy do dyspozycji:

  • rowerownie i stojaki rowerowe,
  • cichobieżną windę,
  • nowoczesną architekturę i stylistykę budynku.

Istnieje także możliwość zakupienia miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej oraz komórki lokatorskiej.

Nowe mieszkania w centrum Poznania - okolica Twoich marzeń!

W naszych nowych mieszkaniach w centrum Poznania spokój odnajdą zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi. Wszystko dlatego, że nowe lokale od dewelopera Konimpex Invest położone są kilka kroków od Starego Rynku, ale i terenów zielonych i rekreacyjnych. W odległości spaceru od apartamentów znajdują się:

  • Stary Rynek,
  • lodowisko Bogdanka,
  • Ogród Jordanowski,
  • Park Cytadela,
  • tereny rekreacyjne nad Wartą,
  • sklepy, apteka, poczta, kawiarnie i restauracje.

Wybierając inwestycję Św. Wojciech 27, decydujesz się na deweloperskie mieszkanie w centrum Poznania, które zapewnia dostęp do miejskiej rozrywki w zasięgu ręki. Często wychodzisz ze znajomymi? Regularnie biegasz lub jeździsz na rowerze albo na rolkach? Nasze mieszkania w Poznaniu to wszystko, co najlepsze: wyjątkowa lokalizacja, nowoczesny styl i połączenie bliskości miasta z dostępem do zieleni. Zapraszamy do kontaktu!