Mieszkania dla par Centrum

Mieszkania dla par zlokalizowane w Centrum Poznania to atrakcyjne inwestycje, zwłaszcza dla młodych i aktywnych ludzi. Jeśli należycie do tej grupy osób, wiarygodny deweloper Konimpex-Invest przygotował coś w sam raz dla Ciebie i Twojego partnera. Nowe mieszkania dla par znajdujące się w Centrum Poznania różnią się pod względem metrażu, a także sposobu rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń. Są wśród nich 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż, a także lokale 3-i 4-pokojowe przeznaczone dla par, które potrzebują więcej przestrzeni. Mieszkania deweloperskie w Centrum Poznania można kupić na korzystnych warunkach, bezpośrednio od dewelopera: szybko, wygodnie i bez pośredników. 

Znajdź mieszkanie dla par w CentrumWybierz mieszkanie dla siebie

Nowoczesne mieszkania dla par w Centrum 

Oferowane nowe mieszkania w Poznaniu wyróżniają się ciekawym projektem architektonicznym, a także zapewniają mieszkańcom szereg udogodnień. Warto wskazać wśród nich na takie korzyści jak:

  • podziemna hala garażowa z licznymi miejscami parkingowymi,
  • przestronny taras/balkon/loggia,
  • kilka kroków do Starego Rynku,
  • spokój i prywatność dla par, mimo lokalizacji w ścisłym Centrum Poznania,
  • bliskość terenów zielonych, w ty rekreacyjnych terenów nad Wartą, parków i alejek spacerowych.

Solidna budowa, sprawdzony deweloper

Deweloper pomyślał o różnych potrzebach klientów, i dlatego mieszkania dla par w Poznaniu zlokalizowane w Centrum są dostępne zarówno w wersji z osobną kuchnią, jak i z funkcjonalnym aneksem kuchennym.  Nowe mieszkania z rynku pierwotnego w Centrum Poznania to świetna propozycja dla par, które poszukują pierwszego, komfortowego mieszkania własnościowego. Konimpex-Invest. Lokale są dostępne zarówno w stanie surowym, jak i w wersji pod klucz.