Mieszkania 3 pokojowe Centrum

Interesują Cię nowe mieszkania 3-pokojowe w Centrum Poznania? Zależy Ci na tym, aby za ich budowę był odpowiedzialny, zaufany i doświadczony deweloper? W takim razie trafiłeś w bardzo dobre miejsce, ponieważ Konimpex-Invest to sprawdzona firma deweloperska, która oferuje na sprzedaż mieszkania deweloperskie w Centrum Poznania. Są to nowoczesne i komfortowe inwestycje z rynku pierwotnego, do których wykończenia wykorzystano najlepsze materiały. 

Znajdź mieszkanie trzypokojowe w CentrumWybierz mieszkanie dla siebie

Nowe mieszkania w Poznaniu: 3-pokojowe, w Centrum, bezpośrednio od dewelopera

Oferowane mieszkania 3-pokojowe w Poznaniu zlokalizowane w ścisłym centrum to doskonała propozycja zarówno dla singli i par, jak i dla rodzin z dziećmi. Można je kupić na korzystnych warunkach, bez pośredników, mając za to pewność, że deweloper zadbał o liczne udogodnienia, wśród których warto wymienić:

  • podziemną halę garażową z licznymi miejscami parkingowymi,
  • bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych przy jednoczesnej lokalizacji w ścisłym centrum miasta,
  • przestronny taras/balkon/loggia,
  • funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń, zależnie od preferencji i potrzeb klienta mieszkania deweloperskie w centrum Poznania są dostępne w wersji z osobną kuchnią lub z aneksem kuchennym.

Nowe mieszkania w Poznaniu to gwarancja trwałości i komfortu na długie lata. Deweloper zachęca do zapoznania się ze szczegółami oferty.