Mieszkania 4-pokojowe Poznań

Mieszkania 4-pokojowe w budynku Św Michała, w Poznaniu to propozycja skierowana przede wszystkim do wymagających klientów, którzy poszukują przestrzeni i komfortu mieszkalnego. Na ich potrzeby skutecznie odpowiada zaufany deweloper Konimpex-Invest, który specjalizuje się w planowaniu i realizacji nowoczesnych inwestycji mieszkalnych. Dzięki temu wszystkie mieszkania 4-pokojowe (nie tylko w inw. Świętego Michała) posiadają imponujący metraż i zlokalizowane są w atrakcyjnych dzielnicach Poznania, takich jak:

Znajdź mieszkanie czteropokojowe w PoznaniuWybierz mieszkanie dla siebie

MIESZKANIA 4-POKOJOWE W INWESTYCJI ŚW MICHAŁA NA SPRZEDAŻ: BLISKO CENTRUM, BLISKO NATURY

4-pokojowe mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu, w inwestycji Świętego Michała, to komfortowe lokale z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Stanowią one idealną propozycję mieszkalną dla rodzin z dziećmi. Przyciągają one jasnymi wnętrzami, z których rozciąga się malowniczy widok. W sprzedaży dostępne są zarówno mieszkania z aneksem kuchennym w inw. Św Michała, ale i mieszkania z kuchnią w inw. Św Michała. Do ich budowy zastosowano najlepsze materiały, które wyróżniają się trwałością, a także są przyjazne dla środowiska.

Nowe, 4-pokojowe mieszkania w budynku Św Michała, można kupić od Konimpex-Invest bez pośredników i na korzystnych warunkach. Ich dodatkowym atutem są przestronne tarasy/balkony/loggie, na których można zrelaksować się po całym dniu pracy. Mieszkania 4-pokojowe na sprzedaż w Poznaniu zapewniają swobodny dostęp do infrastruktury miejskiej, a jednocześnie są położone w bezpośrednim sąsiedztwie w atrakcyjnych terenów zielonych. W ofercie znajdują się również:

  • mieszkania 2-pokojowe w inwestycji Św Michała,
  • mieszkania 3-pokojowe w inwestycji Św Michała.