Mieszkania dla singli Centrum

Nowe, komfortowe mieszkania dla singli, usytuowane w Centrum Poznania to inwestycje na sprzedaż, które cieszą się coraz większą popularnością. Ich zakupem zainteresowane są przeważnie młode osoby, które cenią w życiu komfort i niezależność. Z myślą o potrzebach tej grupy klientów, doświadczony deweloper Konimpex-Invest wybudował nowe mieszkania w Centrum Poznaniaktóre zapewniają szereg wygód.

Znajdź mieszkanie dla singli w CentrumWybierz mieszkanie dla siebie

Nowoczesne mieszkania w Poznaniu: inwestycje stworzone dla singli

Oferowane mieszkania dla singli w Centrum Poznania dostępne są w bogatej ofercie metrażowej, z osobną kuchnią lub z nowoczesnym aneksem kuchennym. Oferowane mieszkania w Poznaniu dzielą się na:

  • 1-pokojowe, klasyczne kawalerki, niewielkie, za to ustawne,
  • 2-pokojowe, zapewniają więcej przestrzeni niż kawalerki, są to lokale deweloperskie przeznaczone dla bardziej wymagających singli,
  • 3-i 4-pokojowe, odpowiednie nie tylko dla singli ceniących komfort i wygodę, ale także dla par oraz rodzin z dziećmi. W tej grupie mieszkań z rynku pierwotnego znajdują się apartamenty o powierzchni powyżej 100 m².

Mieszkania dla singli w Poznaniu zlokalizowane w Centrum stwarzają swobodny dostęp do licznych miejsc parkingowych, a także posiadają atrakcyjny taras/balkon/loggię. Można je kupić bezpośrednio od dewelopera, a więc bez pośredników i na korzystnych warunkach cenowych.  Nowe mieszkania w Centrum Poznania to propozycja w sam raz dla zapracowanych singli, którzy po godzinach chcą odpocząć w cichym i komfortowym zaciszu swojego M.