Mieszkania pod klucz Centrum

Mieszkania pod klucz w Centrum Poznania to propozycja dla singli, par i rodzin, które na co dzień żyją intensywnie i nie mają czasu na samodzielne prace wykończeniowe i aranżacyjne. Sprawdzony deweloper Konimpex-Invest buduje w tej lokalizacji nowe mieszkania na sprzedaż, gotowe bezpośrednio do komfortowego zamieszkania. Są wśród nich mieszkania zróżnicowane pod względem wielkości, w tym lokale 2-3, a także 4-pokojowe. Do wykończenia i urządzenia każdego z nich deweloper użył wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i estetyczny wygląd na lata. 

Znajdź mieszkanie pod klucz w CentrumWybierz mieszkanie dla siebie

Zalety zakupu mieszkania w wersji pod klucz od Konimpex-Invest

Oferowane mieszkania w Poznaniu to rozwiązanie dla ludzi poszukujących nowoczesnych inwestycji z rynku pierwotnego, posiadających liczne udogodnienia, takie jak:

  • liczne miejsca parkingowe,
  • przestronny i reprezentacyjny taras/balkon/loggia, na którym miło jest spędzić słoneczne popołudnie,
  • możliwość zakupu bez pośredników, bezpośrednio od dewelopera,
  • kilka minut spacerem do Starego Rynku,
  • nowe mieszkania dostępne w wersji z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią.

Klimatyczne mieszkania deweloperskie: pod klucz i w Centrum Poznania

Zakup nowego mieszkania pod klucz w Centrum Poznania to nie tylko oszczędność czasu, który normalnie należałoby poświęcić na prace wykończeniowe, ale także nowocześnie zaaranżowana, komfortowa przestrzeń do życia. Oferowane nowe mieszkania w Centrum Poznania, mimo specyficznej lokalizacji w sercu miasta, nie zakłócają jednak mieszkańcom spokoju. Są odpowiednio wyciszone, a przy tym kameralne i klimatyczne. Jesteś zapracowanym singlem i zależy Ci na wygodnym i stylowym M? W takim razie mieszkania deweloperskie pod klucz w Poznaniu usytowane w Centrum to propozycja skierowana do Ciebie.