Mieszkania Śródka Poznań

Mieszkania Poznań – Śródka to idealna okolica dla osób, które pragną czerpać pełnymi garściami z korzyści oferowanych przez duże miasto, będące symbolem rozwijającej się kultury. Deweloper Konimpex-Invest zadbał nie tylko o wysoki standard inwestycji, ale i wybrał jedną z atrakcyjniejszych lokalizacji. Zarówno blisko terenów zielonych (pięknego jeziora Malta), jak i centrum, do którego można dostać się spacerem, samochodem lub komunikacją miejską. Pełna dowolność.

Nowoczesne mieszkania Poznań – Śródka

Św. Michał 30, 32 to nowa, deweloperska inwestycja z dogodną lokalizacją. Znajdujące się w niej mieszkania Śródka są w stanie zaspokoić codzienne potrzeby mieszkańców. Wiele osób w szczególności doceni:

  • bliskie sąsiedztwo lokali usługowych, restauracji oraz kawiarni, w których przyjemnie spędza się czas,
  • rozwiniętą infrastrukturę miejską. Wystarczy przejść kawałek, aby znaleźć się na przystanku tramwajowym lub autobusowym,
  • zielone tereny. Mieszkania na sprzedaż – Poznań Śródka to wymarzona lokalizacja dla miłośników spacerów, biegaczy i rowerzystów. W tej okolicy jezioro Malta sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Znajduje się ono raptem 800 metrów od budynku.

Czym jeszcze może zaskoczyć deweloperskie mieszkanie na Śródce? Przede wszystkim inwestycja Św Michała Poznań zadba o potrzeby rodzin z dziećmi. Blisko niej znajdują się przedszkola, szkoły, a także apteki oraz sklepy spożywcze.

Mieszkania Śródka i nie tylko

W każdym roku, w stolicy wielkopolski oddawane są do użytku nowe osiedla oraz budynki. Poznań Śródka – mieszkania na sprzedaż w okolicy Malty to jeden z licznych przykładów. Prace trwają w wielu dzielnicach i na ich obrzeżach: mieszkania Poznań.

Konimpex-Invest to deweloper Poznań z doświadczeniem, który zrealizował wiele imponujących inwestycji w różnych dzielnicach miasta. Można się z nimi zapoznać, zaglądając na następującą podstronę: inwestycje deweloperskie Poznań.

Warto także sprawdzić: mieszkania z kuchnią Św. Michała