Mieszkania z kuchnią Poznań Świętego Michała

Mieszkania z kuchnią w inwestycji Św Michała to przepis na komfortowe życie. Zaprojektowane przez doświadczonego dewelopera Konimpex-Invest zachwycają przemyślanym układem, przestronnymi i dobrze nasłonecznionymi pomieszczeniami, a także atrakcyjnymi widokami. Gdzie je znaleźć? W budynku, znajdującym się przy ul. Świętego Michała 30, 32 - zatem blisko jeziora Malty, parku Tysiąclecia oraz atrakcyjnych (zwłaszcza dla najmłodszych) Term Maltańskich. Mieszkania z kuchnią w inwestycji świętego Michała w Poznaniu usytuowane są także korzystnie względem dróg - wiele osób z pewnością ucieszy łatwy dojazd na autostradę A2 oraz świetny dostęp do komunikacji miejskiej.

Mieszkania z kuchnią w nowym budownictwie

Rodziny z dziećmi, jak i młode małżeństwa, chętnie decydują się na mieszkania z kuchnią w Poznaniu w inwestycji Świętego Michała. Domownicy w szczególności doceniają nie tylko przestronne pomieszczenia, ale i udogodnienia, takie jak: panele fotowoltaiczne na dachu, wysokie stropy, świetliki w dachu, czy też tarasy zarezerwowane dla ostatnich kondygnacji. Osobom, które wolą otwarte przestrzenie, polecamy mieszkania z aneksem kuchennym w inwestycji Św. Michała

Spodobał Ci się budynek, jego udogodnienia, a także nowe możliwości, które oferuje okolica? Jeżeli tak, to koniecznie zapoznaj się z dostępnymi lokalami, w których ułożysz sobie życie:

  • mieszkania 2-pokojowe Świętego Michała,
  • mieszkania 3-pokojowe Świętego Michała,
  • mieszkania 4-pokojowe Świętego Michała.