Mieszkania z Kuchnią Poznań

Marzy Ci się nowe mieszkanie z funkcjonalną i komfortową kuchnią, a także licznymi dodatkowymi udogodnieniami? W takim razie powinieneś zwrócić uwagę na inwestycje wiarygodnego dewelopera Konimpex-Invest, który buduje w Poznaniu przytulne kawalerki, a także przestronne mieszkania 2-3-4-pokojowe. Możesz je kupić bez pośredników, na korzystnych warunkach cenowych. Oferowane mieszkania z kuchnią powstały przede wszystkim z myślą o wymagających klientach, którzy poszukują wyjątkowej oferty deweloperskiej na sprzedaż, takiej, która zapewni komfort na lata. Deweloper zadbał także o duże tarasy/balkony/loggie, podziemne hale garażowe, w których znajdują się liczne miejsca parkingowe, a także o przyjazne otoczenie osiedla.

Znajdź mieszkanie z kuchnią w PoznaniuWybierz mieszkanie dla siebie

Mieszkanie z osobną kuchnią, a może z aneksem kuchennym?

Mieszkania z kuchnią dostępne są w dwóch wersjach: z aneksem kuchennym oraz z osobną kuchnią. Konimpex-Invest buduje w różnych dzielnicach Poznania. Można wśród nich wyróżnić, takie rejony jak:

Oferowane mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Zastosowano w nich najlepsze, ekologiczne materiały, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo na lata. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości deweloper zachęca do bezpośredniego kontaktu. Zamieszkaj w nowym, wygodnym mieszkaniu z kuchnią, w atrakcyjnej dzielnicy Poznania.