Mieszkania z Parkingiem Centrum

Nowe mieszkania z parkingiem, zlokalizowane w Centrum Poznania to atrakcyjna propozycja na sprzedaż zarówno dla singli i par, jak i dla rodzin z dziećmi. Za ich budowę odpowiedzialny jest wiarygodny deweloper, firma Konimpex-Invest, który ma na swoim koncie liczne, udane realizacje. Nowe mieszkania w Centrum Poznania, podobnie jak inwestycje deweloperskie w innych częściach miasta można kupić na korzystnych warunkach cenowych i bez pośredników. 

Znajdź mieszkanie z parkingiem w CentrumWybierz mieszkanie dla siebie

Komfortowe mieszkania z parkingiem w Centrum Poznania

Zakup mieszkania z parkingiem w Centrum Poznania, w dodatku z rynku pierwotnego i z licznymi udogodnieniami to dla klientów perspektywa komfortu, trwałości, a także inwestycja w nowoczesne rozwiązania budowlane. Oferowane mieszkania z parkingiem w Poznaniu usytuowane w Centrum różnią się pod względem metrażu, a także rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń. Są wśród nich inwestycje z rynku pierwotnego:

  • 1-pokojowe,
  • 2-pokojowe,
  • 3-pokojowe,
  • 4-pokojowe

Nowe mieszkania w Poznaniu: zamieszkaj komfortowo i w atrakcyjnej lokalizacji

Klienci mogą wybierać spośród mieszkań z osobną kuchnią, bądź z aneksem kuchennym. Nowy budynek jest zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych obiektów w mieście, w ścisłym Centrum Poznania. Takie usytuowanie nie odbiera jednak mieszkańcom prywatności i swobodnego dostępu do rekreacyjnych terenów zielonych. W pobliżu znajdują się parki i aleje spacerowe, a także tereny nadwarciańskie, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Nowe mieszkania w Poznaniu z parkingiem są też wyposażone w przestronne tarasy/balkony/loggie, z których rozciąga się przyjazny dla oka widok.