Przejdź do strony: Nasza firma to ludzie
Przejdź do strony: Historia firmy
Przejdź do strony: Indywidualne podejscie
Przejdź do strony: Nasz zespół
Przejdź do strony: Opinie
Przejdź do strony: CSR/Wyróżnienia

Deweloper Konimpex-Invest Poznań

Konimpex-Invest jest dynamicznie rozwijającym się deweloperem z ponad 20 letnim doświadczeniem. Działa przede wszystkim na rynku mieszkaniowym w Poznaniu i w Koninie. Firma jest częścią grupy kapitałowej Konimpex w skład, której wchodzą firmy prowadzące działalność w wielu różnych branżach. Główną spółką Grupy jest Konimpex Sp. z o.o, od wielu lat specjalizująca się w handlu surowcami i półproduktami przemysłowymi oraz chemicznymi. Spółka działa nie tylko w Polsce, ale także posiada przedstawicielstwa w innych krajach. Są wśród nich Chiny, Turcja, Rumunia oraz Francja.  Deweloper posiada rozbudowaną i spójną strukturę organizacyjną, która stwarza szerokie możliwości rozwoju, a także zapewnia bezpieczeństwo finansowe tak istotne w branży deweloperskiej.

CHARAKTERYSTYKA NOWYCH INWESTYCJI OD DEWELOPERA

Nowe mieszkania w Poznaniu i Koninie powstały przy zastosowaniu sprawdzonych materiałów i zaawansowanych rozwiązań technicznych. W efekcie deweloper oddał do użytku nowoczesne mieszkania, w tym zarówno przytulne kawalerki, jak i eleganckie, przestronne apartamenty. Są wśród nich mieszkania 2-3- i 4-pokojowe, dostępne bez pośredników i w korzystnej cenie. Konimpex-Invest potrafi umiejętnie łączyć tradycję z nowoczesnością. Oferowane inwestycje mieszkaniowe wyróżniają się pod względem funkcjonalności, wygody, a także wysokiego poziomu architektury. Deweloper do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny. Oferowane mieszkania z rynku pierwotnego znajdują się w dogodnych lokalizacjach Poznania, takich jak Grunwald, Wilda, Centrum (Stare Miasto), Górczyn czy Naramowice.  

NOWE MIESZKANIA W SPRZEDAŻY

Obecnie w sprzedaży dostępne są mieszkania w 2 inwestycjach:

  • NOWOŚĆ Świętego Michała, I etap już w sprzedaży - powstanie 88 mieszkań między Śródką, a Maltą
  • "Smoluchowskiego 3", etap 2 -położony w zielonej dzielnicy Grunwald, niedaleko Lasku Marcelińskiego, powstanie tu 88 mieszkań

ZALETY MIESZKAŃ OD DEWELOPERA

Deweloper oddał klucze do mieszkań bezpośrednio w ręce setek rodzin z Poznania. Dołożył przy tym starań, by zapewnić najwyższy standard inwestycji z rynku pierwotnego. Nowe mieszkania na sprzedaż posiadają szereg udogodnień, takich jak miejsca parkingowe, praktyczne komórki lokatorskie, rowerownie, tarasy/balkony. Wyróżnia je także funkcjonalny układ pomieszczeń, zróżnicowany ze względu na odmienne preferencje różnych klientów. W ofercie dewelopera dostępne są mieszkania z oddzielną kuchnią, ale też lokale z aneksem kuchennym. Mieszkańcy potwierdzają wysoką jakość inwestycji oraz sprawną i terminową obsługę ze strony dewelopera.

NOWOŚĆ Świętego Michała, I etap już w sprzedaży - powstanie 88 mieszkań między Śródką, a Maltą.
 

ZAUFANY DEWELOPER W POZNANIU

Konimpex-Invest dba o staranny plan i dobrą strategię każdego przedsięwzięcia deweloperskiego.

Kupując mieszkanie w Poznaniu od tego dewelopera zyskują Państwo pewność sprawnej i kompleksowej obsługi całego procesu inwestycyjnego. Na każdym etapie budowy deweloper angażuje doświadczonych fachowców oraz sprawuje ścisły nadzór inwestorski nad przebiegiem prac: począwszy od szczegółowej analizy lokalizacji, przez projekt architektoniczny, pozyskanie lub opracowanie wszelkich wymaganych dokumentacji, na użyciu wyselekcjonowanych materiałów skończywszy. Dzięki temu możliwe jest sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Sukces Konimpex-Invest to w dużej mierze zasługa wykwalifikowanego zespołu, który wykonuje swoją pracę lojalnie, kreatywnie i w zgodzie z etyką.  

PROFESJONALNE DORADZTWO PRZY ZAKUPIE NOWEGO MIESZKANIA

Na co dzień deweloper współpracuje z bankami z Poznania i Konina. Są to instytucje, dzięki którym procedura uzyskania kredytu staje się prostsza.  Konimpex-Invest zachęca klientów do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, które wspiera w zakupie mieszkania bez pośredników i w dogodnej cenie. Od czerwca 2006 r. Konimpex-Invest jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich - związku, który zrzesza firmy deweloperskie, działające w branży budownictwa mieszkaniowego. Deweloper stosuje Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach Klient - Deweloper.

15 LAT JUŻ MINĘŁO, POZNAJCIE NAS BLIŻEJ OCZAMI NAJMŁODSZYCH!

Animacja o naszej nowej inwestycji przy ul. Świętego Michała w Poznaniu >>

Przejdź do strony: Grupa Konimpex