Przejdź do strony: Nasza firma to ludzie
Przejdź do strony: Historia firmy
Przejdź do strony: Indywidualne podejscie
Przejdź do strony: Nasz zespół

Opinie
o Konimpex-Invest

“Serdecznie polecam współpracę i zakup mieszkania w Konimpex-Invest! Profesjonalne podejście do klienta, życzliwość w kontakcie, sprawna komunikacja z biurem, niezwłoczne odpowiedzi na wszelkie zapytania. Bardzo dziękuję za pomoc, doradztwo i wsparcie. To był dobry wybór!”

Danuta Szmagaj

“Jest jak najbardziej Ok, mieszkanie odebrane i wszytko działa jak należy polecam”

Damian Wasiak

“Bardzo polecam firmę Konimpex-Invest. Całość obsługi od rezerwacji mieszkania do odbioru kluczy przebiegła bardzo sprawnie bez żadnych komplikacji. Pani Karolina oraz Pan Michał bez problemu pomagali we wszystkich formalnościach związanych z zakupem pierwszego mieszkania. Cieszę się, że zdecydowałam się na zakup mieszkania właśnie u tego dewelopera!”

Roxana Kubicka

“Bardzo cieszę się, że kupno pierwszego mieszkania w życiu udało się zrealizować z pomocą Konimpex-Invest. Zarówno Pan Michał jak i Pani Agata od początku do końca współpracy służyli pomocą i wyjaśniali wszystkie zawiłości związane z niełatwym procesem zakupu mieszkania. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem okazało się to, że odbiór mieszkania nastąpił przed planowanym terminem. Serdecznie polecam! :)”

Karolina Bednadek

“Serdecznie polecam tę firmę. Kontakt zarówno z Panem Michałem jak i Panią Karoliną był bardzo dobry, a jeśli czegoś nie wiedzieliśmy to byliśmy przez nich nakierowywani. Mieszkanie powstało w założonym terminie, a standard deweloperski jest na wysokim poziomie. Ogromna pomoc w kwestii formalności, więc mogę serdecznie polecić Konimpex każdemu kto zastanawia się nad kupnem mieszkania deweloperskiego!”

Wojtek D

“Polecam firmę Konimpex-Invest. Zakupiłem mieszkanie w inwestycji Smoluchowskiego 3 (II etap). Mieszkanie bardzo dobrze rozplanowane, nowoczesne (duże balkony), przestronna hala garażowa. Inwestycja zrealizowana w terminie. Wykryte usterki szybko usunięte. Profesjonalne podejście do klienta.”

Michał Mikołajczak
Nasi klienci oceniają nas na (Google):

4,9

Przejdź do strony: CSR/Wyróżnienia
Przejdź do strony: Grupa Konimpex