Kawalerki Centrum

Nowa kawalerka w Centrum Poznania to atrakcyjna propozycja na pierwsze mieszkanie, ale też inwestycja z potencjałem na przyszłość. Wiarygodny deweloper Konimpex-Invest oferuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania jednopokojowe w Poznaniu, zlokalizowane w prestiżowych dzielnicach, w tym również w Centrum miasta. Klienci mogą kupić kawalerkę w stanie deweloperskim na korzystnych warunkach cenowych, a w dodatku bez pośredników.

Znajdź kawalerkę w CentrumWybierz mieszkanie dla siebie

Nowa kawalerka w Centrum Poznania

Oferowane mieszkania deweloperskie w Poznaniu, pomimo lokalizacji w ścisłym Centrum, zapewniają swobodny dostęp do terenów zielonych, w tym parków, skwerów czy alei spacerowych. Do ich wykończenia użyto wyselekcjonowanych, trwałych materiałów, dzięki czemu mieszkania w centrum Poznania w wariancie jednopokojowy z rynku pierwotnego zapewniają komfortowe warunki, w tym są odpowiednio wygłuszone. Zakup kawalerki od tego dewelopera to także możliwość bezpośredniego korzystania z licznych udogodnień, takich jak:

  • liczne miejsca parkingowe,
  • komfortowy aneks kuchenny,
  • wysoko rozwinięta infrastruktura miejska.

Mieszkania jednopokojowe: oferta dla wymagających klientów

Deweloper Konimpex-Invest dedykuje nowe kawalerki usytuowane w Centrum Poznania przede wszystkim singlom i parom, zwłaszcza tym, którzy poszukują nowoczesnych, komfortowych oraz kompleksowych rozwiązań mieszkaniowych.