Kawalerki Poznań

Nowa, przytulna kawalerka w Poznaniu to marzenie niejednego singla, studenta czy pary. Jeśli poszukujesz mieszkania jednopokojowego na sprzedaż, w dodatku prosto od dewelopera i bez pośredników, trafiłeś w dobre miejsce. Konimpex-Invest to wiarygodny deweloper, który buduje nowoczesne i funkcjonalne kawalerki w różnych dzielnicach Poznania, takich jak:

Znajdź kawalerkę w Poznaniu

Wybierz mieszkanie dla siebie

Zalety mieszkań 1-pokojowych z rynku pierwotnego 

Każda z wymienionych lokalizacji została dokładnie przemyślana, dzięki czemu mieszkańcy mogą cieszyć się swobodnym dostępem do miejsc parkingowych, bliskością rekreacyjnych terenów zielonych czy rozwiniętą infrastrukturą miejską. Oferowane kawalerki w Poznaniu można kupić w wersji z osobną kuchnią lub z aneksem kuchennym. Posiadają one także balkon, z którego rozciąga się malowniczy widok na okolicę. 

Kawalerki od dewelopera w przystępnej cenie

Kawalerki od Konimpex-Invest to jasne, przytulne i ustawne mieszkania deweloperskie, które przyciągają nie tylko komfortem, ale także korzystną ceną zakupu. Wygodne mieszkanie w Poznaniu w dogodnej lokalizacji to dobra inwestycja w przyszłość.