Mieszkania dla singli Naramowice

Mieszkania dla singli na Naramowicach w Poznaniu, zlokalizowane przy ulicy Jasna Rola, oferują wszystko to, czego potrzebują osoby mieszkające samodzielnie. Niewielki metraż, bliskość natury i terenów do aktywnego wypoczynku oraz komfortowy dojazd do centrum - to przyciąga singli do zakupu mieszkania w Poznaniu, które sprzedaje deweloper Konimpex-Invest.

Znajdź mieszkanie dla singli na NaramowicachWybierz mieszkanie dla siebie

Mieszkania dla singli na Naramowicach - to się opłaca

Mieszkania dla singli w Poznaniu zyskują popularność - zarabiamy coraz więcej i dlatego możemy pozwolić sobie na zakup własnego lokum, nawet nie mając drugiej połówki. Dlaczego nowe mieszkania na Naramowicach to inwestycja warta uwagi? Choćby ze względu na komfortowy dojazd do centrum - kilka linii autobusowych dziennych oraz nocna sprawiają, że do miasta dotrzesz o każdej porze, nie tracąc przy tym zbyt dużo czasu. Co więcej, władze Poznania w najbliższym czasie planują wydłużenie trasy tramwajowej w kierunku Naramowic, co uczyni podróżowanie komunikacją miejską jeszcze prostszym i szybszym. 

Mieszkania dla singli w Poznaniu - opcja także dla zmotoryzowanych

Zmotoryzowani także nie będą mieli na co narzekać, ponieważ nasze nowe mieszkania na Naramowicach wyposażyliśmy w niezbędne parkingi, zarówno na terenie osiedla, na powietrzu, jak i w hali garażowej. Oferujemy kawalerki oraz deweloperskie mieszkania 1- i 2-pokojowe idealne dla singli, wyposażone w aneks kuchenny, a wszystko to na zamkniętym osiedlu w Poznaniu, na które nie wejdzie nikt obcy. Dzięki temu w swoim nowym mieszkaniu dla singli będziesz czuł się bezpiecznie.