Mieszkania Górczyn Poznań

Nowe mieszkania na Górczynie w Poznaniu to kompleks trzech nowoczesnych, pięciopiętrowych budynków, które znajdują się przy ulicy Górki 9/11. Jest to inwestycja zrealizowana przez wiarygodnego dewelopera Konimpex-Invest, który od lat sprzedaje komfortowe mieszkania z rynku pierwotnego, w dodatku bez pośredników i na korzystnych warunkach.

Znajdź mieszkanie na GórczynieWybierz mieszkanie dla siebie

Nowe mieszkania w Poznaniu: spokój blisko centrum miasta

Mieszkania deweloperskie na sprzedaż zlokalizowane na Górczynie tworzą osiedle o przyjaznej i adekwatnej nazwie “Pod Kasztanami”. Rzeczywiście, w tej okolicy nie brakuje terenów zielonych, w tym zadrzewionych alejek spacerowych oraz parków. Osiedle liczy w sumie 141 nowych mieszkań, które różnią się metrażem, a także układem czy liczbą pomieszczeń. Tym co je łączy jest natomiast ustawność, przestronność i funkcjonalność. W ofercie dostępne są mieszkania deweloperskie odpowiednie dla różnych grup klientów: singli, par, rodzin z dziećmi.

Zalety mieszkań deweloperskich na Górczynie

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania z parkingiem i windą, zlokalizowanego w spokojnej dzielnicy Poznania, a jednocześnie z możliwością szybkiego dojazdu do centrum miasta, bardzo dobrze trafiłeś. Inwestycja “Pod Kasztanami” spełnia wszystkie powyższe wymagania, a jednocześnie zapewnia także inne, dodatkowe udogodnienia, takie jak przestronny taras/balkon/loggia, gdzie można zrelaksować się po całym dniu pracy.

Komfort dostosowany do różnorodnych potrzeb

Nowe mieszkania na Górczynie są położne blisko Łęgów Dębińskich, z których jest już bardzo blisko do Wielkopolskiego Parku Narodowego. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. W różnorodnej ofercie znajdują się mieszkania w Poznaniu:

  • kawalerki - idealne dla jednej osoby lub dla pary, niewielkie, za to przytulne i bardzo ustawne,
  • 2-3 i 4-pokojowe - z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, odpowiednie dla par czy rodzin z dziećmi, coś dla osób, którym zależy na jasnych wnętrzach, ekologicznych materiałach wykończeniowych, a także przyjemnym widoku z okien,
  • z parkingiem - na terenie osiedla znajduje się podziemna hala garażowa oraz liczne miejsca postojowe,
  • z kuchnią - przestronna, dobrze doświetlona, oddzielona od innych pomieszczeń,
  • z aneksem kuchennym - coś dla zwolenników nowoczesnych rozwiązań, w których dominuje otwarty układ przestrzeni,
  • dla singli - na szczególną uwagę zasługują tu nowe i kameralne kawalerki,
  • dla par - przede wszystkim kawalerki i mieszkania 2-pokojowe
  • dla rodziny - mniejsze mieszkania 2-pokojowe, bądź przestronne propozycje lokali mieszkalnych, w których znajdują się 3 lub nawet 4 pokoje,
  • rozwiązania pod klucz - mieszkania w pełni wykończone, gotowe do zamieszkania
  • mieszkania w stanie surowym - jeśli chcesz samodzielnie zająć się kwestiami związanymi z wykończeniem Twojego nowego mieszkania, to rozwiązanie jest skierowane właśnie do Ciebie.