Mieszkania z aneksem kuchennym Poznań

Jeśli szukasz funkcjonalnego i wygodnego mieszkania z aneksem kuchennymdeweloper Konimpex-Invest przygotował coś w sam raz dla Ciebie. W Poznaniu powstają nowe inwestycje mieszkaniowe, dostępne bez pośredników i zlokalizowane w atrakcyjnych dzielnicach miasta. Są wśród nich zarówno przytulne kawalerki z aneksem kuchennym, jak i większe mieszkania, w tym 2-3 oraz 4-pokojowe, dostępne zarówno w wersji z funkcjonalnym aneksem kuchennym, jak i z osobną kuchnią.

Znajdź mieszkanie z aneksem kuchennym w PoznaniuWybierz mieszkanie dla siebie

Mieszkania z aneksem kuchennym w Poznaniu

Oferowane mieszkania na sprzedaż w Poznaniu to połączenie komfortu, funkcjonalności, nowoczesnych rozwiązań oraz najwyższej jakości materiałów. Deweloper pomyślał także o dodatkowych udogodnieniach, dlatego w nowych mieszkaniach z aneksem kuchennym znajdziesz także taras/balkon/loggię. Niektóre mieszkania posiadają własny ogródek. Dużym ułatwieniem jest także podziemna hala garażowa w budynku, w której znajduje się wiele miejsc parkingowych. Mieszkania z rynku pierwotnego od Konimpex-Invest są zlokalizowane w następujących dzielnicach Poznania:

Kupując nowe mieszkanie z aneksem kuchennym zyskujesz komfortową przestrzeń, idealną do eksperymentów kulinarnych, a także do długich rozmów przy herbacie.