Mieszkania z parkingiem Naramowice

Szukasz mieszkania z parkingiem w Poznaniu, najlepiej na Naramowicach? Deweloper Konimpex-Invest przygotował ofertę, która może Cię zainteresować - w bliskim sąsiedztwie rezerwatu przyrody Żurawiniec i ulicy Jasna Rola stworzył zespół budynków mieszkalnych z parkingiem na osiedlowej, zamkniętej dla osób z zewnątrz przestrzeni lub w garażu. To wprost idealna opcja dla zmotoryzowanych, którzy są zmęczeni tempem życia w ścisłym centrum miasta.

Znajdź mieszkanie z parkingiem na NaramowicachWybierz mieszkanie dla siebie

Nowe mieszkania z parkingiem na Naramowicach w Poznaniu

Dzięki Konimpex-Invest możesz kupić nowe mieszkania na Naramowicach z rynku pierwotnego i w końcu znaleźć swoje miejsce na ziemi, gdzie w przyszłości założysz rodzinę i wychowasz swoje dzieci. Dla pełnej wygody niezbędny jest Ci samochód, a ponieważ my rozumiemy potrzeby swoich klientów, oferujemy możliwość zakupu miejsca parkingowego na terenie osiedla bądź w stworzonym w tym celu garażu. Dzięki nam nie będziesz musiał rano skrobać szyb ani czekać, aż te odparują, po zejściu do garażu po prostu pojedziesz do pracy, bez utraty choćby minuty. Jesteś osobą niepełnosprawną? To dla nas żaden problem, parking jest przystosowany dla każdego, w tym dla osób, które poruszają się na wózkach inwalidzkich.

Mieszkania w Poznaniu oferowane przez nas na Naramowicach razem z parkingiem to przede wszystkim:

  • kawalerki idealne dla singli,

  • mieszkania dwupokojowe dla par,

  • 3- oraz 4-pokojowe apartamenty o powierzchni nawet 80 metrów kwadratowych, w których odnajdą się rodziny z dziećmi,

  • lokale z kuchnią dla tradycjonalistów i aneksem kuchennym dla miłośników nowatorskich rozwiązań w dziedzinie aranżacji wnętrz.

Jak widać, deweloperskie mieszkania z parkingiem na Naramowicach to idealna opcja dla każdego, komu zależy, by na stałe osiedlić się w Poznaniu, ale nie w jego ścisłym centrum pełnym korków, tylko na obrzeżach. Czy Ogrody Różane na Naramowicach staną się i Twoim domem?