Mieszkania z Parkingiem Wilda

Deweloper Konimpex-Invest oferuje nowe mieszkania z parkingiem na Wildzie w Poznaniu. Są wśród nich zarówno przytulne kawalerki, jak i większe mieszkania 2-3 oraz 4-pokojowe. Funkcjonalne i komfortowe apartamenty pochodzące z rynku pierwotnego dostępne są bez pośredników i na atrakcyjnych warunkach finansowych. Mieszkania w Poznaniu znajdują się przy ulicy Kosińskiego 18. Jest to spokojna okolica, znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie modnych knajpek i kawiarni, a także zapewniająca swobodny dostęp zarówno do rekreacyjnych terenów zielonych, jak i do centrum miasta. 

Znajdź mieszkanie z parkingiem na WildzieWybierz mieszkanie dla siebie

Komfortowe mieszkania w Poznaniu: sprawdź co możesz zyskać

Nowe mieszkania na Wildzie w Poznaniu zapewniają przyszłym mieszkańcom szereg udogodnień. Poza licznymi miejscami parkingowymi warto tu wyróżnić także:

  • przestronne tarasy/balkony,
  • komórki lokatorskie,
  • dobrze rozwinięta infrastruktura osiedla oraz najbliższej okolicy,
  • możliwość wyboru pomiędzy aneksem kuchennym, a osobną kuchnią.

Deweloper pomyślał o potrzebach różnych klientów. Oferowane mieszkania z parkingiem w Poznaniu to propozycja odpowiednia dla singli, par, a także rodzin z dziećmi. Możesz liczyć na jasne i przejrzyste warunki umowy deweloperskiej, a w razie jakichkolwiek wątpliwości otrzymasz profesjonalne doradztwo.