Mieszkanie w stanie surowym Poznań

Mieszkania w stanie surowym są idealne dla osób, które cenią sobie indywidualność. Deweloper ogranicza się jedynie do położenia w nich niezbędnych instalacji. Niższa cena takich mieszkań wiąże się z tym, że trzeba samodzielnie zadbać o każdy element wykończenia. Dzięki temu można też sprawić, że nasze “M” będzie wyjątkowe i niepowtarzalne. Nowe lokum w stanie deweloperskim pozwala na całkowicie zgodne z gustem kupującego i kreatywne urządzenie domu. Daje też pewność, że kolor i faktura ścian, podłogi oraz wszelkich urządzeń będą idealnym odzwierciedleniem marzeń o wyglądzie własnego “M”.

Znajdź mieszkanie w stanie surowym w PoznaniuWybierz mieszkanie dla siebie

Gdzie znaleźć mieszkania w stanie surowym w Poznaniu?

Wszyscy indywidualiści, którzy marzą o nieszablonowo wykończonym mieszkaniu z pewnością odnajdą coś dla siebie wśród oferty mieszkań firmy Konimpex-Invest. Inwestycje są ulokowane w pięciu dzielnicach Poznania:

Każdy będzie więc mógł bez problemu znaleźć idealną lokalizację swojego nowego mieszkania. W ofercie znajdują się mieszkania i apartamenty:

  • odpowiednie dla par, singli oraz rodzin;
  • 1, 2, 3 i 4 pokojowe;
  • z kuchnią lub aneksem kuchennym,
  • w stanie surowym oraz deweloperskim.

Zaletą kupna mieszkania od dewelopera Konimpex-Invest jest to, że odbywa się on bez żadnych pośredników. Stanowi więc pewną inwestycję w przyszłość, która może stać się spełnieniem marzenia o idealnym mieszkaniu w Poznaniu.