Kawalerki Wilda

Marzy Ci się własna kawalerka na Wildzie w Poznaniu? Dobrze się składa, bo deweloper Konimpex-Invest oferuje w tej lokalizacji nowe mieszkania jednopokojowe na sprzedaż. Wyróżniają się one nowoczesnym projektem oraz funkcjonalnością. Są to lokale deweloperskie, które możesz kupić bez pośredników, a tym samym uniknąć wielu formalności i zaoszczędzić czas. Mieszkania na Wildzie są przytulne, a jednocześnie ustawne. Są wśród nich także lokale większe pod względem metrażu, w tym propozycje 2-i 3-pokojowe, dostępne w wersji z aneksem kuchennym lub z osobną kuchnią. Mieszkania deweloperskie w Poznaniu będą idealne dla singla, pary, a także dla rodziny z dziećmi.

Znajdź kawalerkę na WildzieWybierz mieszkanie dla siebie

Mieszkania jednopokojowe na Wildzie w Poznaniu

Zakup kawalerki w Poznaniu zlokalizowanej na Wildzie to nie tylko możliwość zamieszkania w nowoczesnej inwestycji z rynku pierwotnego, ale także dodatkowe korzyści takie jak na przykład:

  • 25 miejsc parkingowych,
  • przestronny taras/balkon,
  • bardzo dobra komunikacja z centrum Poznania,
  • sąsiedztwo najmodniejszych adresów w mieście, np. Nocny Targ Towarzyski przy ul. Kolejowej,
  • klimatyczne knajpki i kawiarnie w okolicy.

Mieszkania jednopokojowe na Wildzie w Poznaniu to świetna propozycja na pierwsze M, zwłaszcza dla osób, które poszukują wygody, prywatności, a także chcieliby zamieszkać w jednej z najmodniejszych dzielnic w mieście.