Mieszkania dla par Naramowice

Mieszkania dla par na Naramowicach w Poznaniu to szansa na znalezienie swojego miejsca na ziemi w mieście, ale jednocześnie poza jego ścisłym centrum. Rozumie to deweloper Konimpex-Invest, który przy ulicy Jasna Rola, w otoczeniu przyrody rezerwatu Żurawiniec, stworzył osiedle Ogrody Różane idealne dla par, singli i rodzin z dziećmi. Nie jesteś pewien, czy mieszkania deweloperskie na Naramowicach to opcja dla Ciebie? My Cię przekonamy!

Znajdź mieszkanie dla par na NaramowicachWybierz mieszkanie dla siebie

Mieszkania dla par na Naramowicach w Poznaniu z rynku pierwotnego

Nowe mieszkania w Poznaniu na Naramowicach przygotowane przez Konimpex-Invest z myślą o parach to nowoczesne lokale, w których znajduje się wszystko, co ułatwia i umila życie. To dlatego wyposażone są w:

  • duże okna doświetlające pomieszczenia,

  • przestronne kuchnie dla miłośników gotowania bądź aneksy kuchenne połączone z salonem,

  • parkingi zlokalizowane w podziemnym garażu lub na otwartej przestrzeni na terenie zamkniętego osiedla.

Jakie mieszkania dla par w Poznaniu oferujemy na osiedlu Ogrody Różane? Są to lokale 2- i 3-pokojowe idealne dla dwóch osób. Ustawne pomieszczenia sprawiają, że każdy znajdzie kąt dla siebie - do czytania, pracy lub relaksu. Pary, które w niedalekiej przyszłości planują powiększenie rodziny, mogą zainwestować w mieszkania 4-pokojowe, dzięki czemu unikną konieczności zmiany mieszkania na większe, gdy pojawią się dzieci.

Mieszkania dla par na Naramowicach w otoczeniu przyrody

Mieszkając na Naramowicach, poczujesz, co oznacza prawdziwy kontakt z przyrodą. Osiedle Ogrody Różane jest położone tuż obok rezerwatu Żurawiniec, w którym nabierzesz energii na kolejny dzień. Możesz wybrać się z partnerem lub partnerką na spacer albo poranny jogging i oddychać świeżym powietrzem, pozbawionym wszechobecnego w centrum miasta smogu. Choćby dlatego nowe mieszkania dla par na Naramowicach w Poznaniu, sprzedawane bezpośrednio od dewelopera, to inwestycja warta uwagi.