Mieszkania w stanie surowym Naramowice

Deweloper Konimpex-Invest ma na sprzedaż nowe mieszkania w stanie surowym na Naramowicach w Poznaniu, a konkretnie na osiedlu Ogrody Różane zlokalizowanym tuż obok rezerwatu przyrody Żurawiniec. Jeśli chcesz dopasować wygląd i aranżację pomieszczeń do osobistych preferencji, to mieszkanie w stanie surowym w Poznaniu będzie rozwiązaniem wprost idealnym.

Znajdź mieszkanie w stanie surowym na NaramowicachWybierz mieszkanie dla siebie

Mieszkania w stanie surowym - Ty tu wszystko urządzisz

Chcesz mieć mieszkanie inne niż wszystkie? Nie podobają Ci się klasyczne rozwiązania w dziedzinie aranżacji wnętrz, powszechnie uważane za modne? Odpowiedzią na Twoje potrzeby są 1, 2-, 3- i 4- pokojowe mieszkania deweloperskie na Naramowicach, które zaaranżujesz tak, jak będziesz chciał. Samodzielnie wybierzesz kolor ścian, wzory tapet czy rodzaj parkietu. Dzięki temu stworzysz wyjątkowy klimat charakterystyczny tylko dla Twojego mieszkania.

Mieszkania na Naramowicach dla każdego

Nowe mieszkania w Poznaniu zbudowane na Naramowicach i dostępne w stanie surowym sprawdzą się jako lokum dla singli, par i rodzin z dziećmi, dlatego że są wyposażone w:

  • kuchnię lub aneks kuchenny,

  • przestronne, duże okna doświetlające pomieszczenia,

  • place zabaw,

  • miejsca parkingowe w hali garażowej lub na terenie osiedla,

  • balkony lub loggie.

Ustawność pomieszczeń sprawia, że z powodzeniem stworzysz w nich kącik dla malucha, przestrzeń do kreatywnej pracy i efektywnego relaksu. Co więcej, kupując mieszkanie z rynku pierwotnego, bez pośredników, masz pewność właściwie zainwestowanych pieniędzy. Bo mieszkania w stanie surowym na Naramowicach w Poznaniu to szansa na komfort i spokój we własnym M!