Mieszkania dla rodziny Naramowice

Szukasz mieszkania dla rodziny w Poznaniu? Zapoznaj się z ofertą Konimpex-Invest na Naramowicach, którą deweloper przygotował z myślą o rodzinach z dziećmi. Place zabaw, zamknięta, bezpieczna przestrzeń oraz urokliwe tereny zielone sprawiają, że wybór mieszkania na Naramowicach to idealna opcja dla rodziców maluchów oraz nastolatków.

Znajdź mieszkanie dla rodziny na NaramowicachWybierz mieszkanie dla siebie

Dlaczego Twoja rodzina powinna zamieszkać na Naramowicach?

Jesteś przyzwyczajony do życia w centrum miasta, dlatego obawiasz się wyprowadzki na Naramowice? Nie ma czego! Mieszkania dla rodziny na Naramowicach oferują to wszystko, co lokale w centrum, a dodatkowo mają wiele innych zalet. Decydując się na 3- lub 4-pokojowe mieszkanie deweloperskie w Poznaniu dla rodziny, otrzymujesz:

  • rodzinne miejsca postojowe dla samochodów w podziemnej hali,

  • ciche windy, których nie ma w kamienicach - zapomnij o dźwiganiu zakupów na ostatnie piętro,

  • komfortowy i szybki dojazd do centrum Poznania, zarówno autem, jak i komunikacją miejską,

  • place zabaw: jeden na terenie zamkniętej, bezpiecznej przestrzeni osiedla, do której dostęp mają tylko mieszkańcy, i  drugi, tuż przed osiedlem na terenie Rezerwatu Żurawiniec,

  • rezerwat przyrody Żurawiniec tuż za oknem, gdzie Twoje dzieci spędzą czas na łonie natury.

Mieszkania dla rodziny w Poznaniu - nowe i komfortowe

Wybierając mieszkania dla rodziny z rynku pierwotnego oferowane w Poznaniu na Naramowicach od dewelopera Konimpex-Invest, stawiasz na inwestycję stworzoną z myślą o potrzebach klientów. Dbamy o profesjonalne wykonawstwo i nowoczesne rozwiązania dostępne w naszych mieszkaniach dla rodziny i nie tylko. Wszystko po to, by w Poznaniu żyło się lepiej!