Mieszkania dla rodziny Wilda

Jesteś zainteresowany zakupem nowoczesnego mieszkania dla rodziny? Chciałbyś zamieszkać na Wildzie w Poznaniu? W takim razie nowa inwestycja dewelopera Konimpex-Invest powstała właśnie z myślą o Tobie. Znajduje się ona przy ulicy Kosińskiego 18. Takie usytuowanie zapewnia szybką komunikację z centrum miasta, a jednocześnie pozwala poczuć wyjątkowy klimat zabytkowych kamienic. Kup komfortowe mieszkanie deweloperskie w Poznaniu, bez pośredników, z licznymi udogodnieniami i na korzystnych warunkach cenowych.  

Znajdź mieszkanie dla rodzin na WildzieWybierz mieszkanie dla siebie

Szeroki wybór nowych mieszkań na sprzedaż

 Oferowane mieszkania dla rodziny na Wildzie w Poznaniu różnią się między sobą ze względu na metraż, a także rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń. Są wśród nich mieszkania:

  • 2-pokojowe, odpowiednie na pierwsze mieszkanie dla rodziny z małym dzieckiem,
  • 3-pokojowe, dla rodziny z dziećmi,
  • 4-pokojowe, przestronne lokale mieszkaniowe dedykowane rodzinom, które potrzebują więcej miejsca.

Nowe mieszkania na Wildzie w Poznaniu: komfort dostosowany do Twoich potrzeb

Oferowane nieruchomości z rynku pierwotnego możesz kupić w wersji z aneksem kuchennym lub z osobną kuchnią. Deweloper zadbał także o liczne miejsca parkingowe. Jeśli szukasz mieszkania dla rodziny w Poznaniu, które znajduje się w spokojnej i przyjaznej okolicy, a także w niedalekiej odległości od rekreacyjnych terenów zielonych, mieszkania na Wildzie to dobry wybór.