Mieszkania dla singli Wilda

Szukasz mieszkania dla singli na Wildzie w Poznaniu? Dobrze trafiłeś, bo sprawdzony deweloper Konimpex-Invest ma na sprzedaż nową inwestycję, w której znajdują się zarówno przytulne i komfortowe kawalerki, jak i większe, funkcjonalne mieszkania, w tym 2-3 i 4-pokojowe. Oferowane mieszkania w Poznaniu to atrakcyjna propozycja przede wszystkim dla osób, które chciałyby zamieszkać w modnej okolicy, w której dużo dzieje się zarówno pod względem kulturalnym, jak i kulinarnym. Nowe mieszkania dla singli w Poznaniu znajdują się przy ulicy Kosińskiego 18.  Mieszkańcy mają stąd blisku do parku Jana Pawła II i do innych, równie atrakcyjnych terenów zielonych, ale też mogą szybko dostać się do centrum miasta.

Znajdź mieszkanie dla singli na WildzieWybierz mieszkanie dla siebie

Nowoczesne mieszkania na Wildzie w Poznaniu - w sam raz dla singli

Mieszkania dla singli na Wildzie w Poznaniu z powodzeniem sprawdzą się także dla pary. Te nowoczesne nieruchomości z rynku pierwotnego posiadają liczne udogodnienia, takie jak na przykład:

  • liczne miejsca parkingowe,
  • przestronne tarasy w mieszkaniach parterowych i balkony na wyższych piętrach,
  • możliwość wyboru pomiędzy aneksem kuchennym, a oddzielną kuchnią,
  • lokale usługowe na parterze.

Nowe mieszkania na Wildzie w Poznaniu dla singli można kupić bez pośredników. Deweloper oferuje przejrzyste warunki umowy o korzystną cenę.