Kawalerki Naramowice

Mieszkania jednopokojowe na Naramowicach w Poznaniu to propozycja od sprawdzonego dewelopera, jakim jest Konimpex-Invest. Każda osoba, która szuka nowej kawalerki w Poznaniu będzie zachwycona naszą ofertą mieszkań z rynku pierwotnego w nowoczesnej inwestycji, jaką są Ogrody Różane. Proponujemy między innymi doskonale zaprojektowane, 1-pokojowe mieszkania na Naramowicach.

Znajdź kawalerkę na NaramowicachWybierz mieszkanie dla siebie

Kawalerka Naramowice Poznań - bez pośredników

Każda osoba, której marzeniem jest mieszkanie deweloperskie w Poznaniu powinna zapoznać się z naszą ofertą. Inwestycja Ogrody Różane to idealna propozycja dla singli oraz par - każdy poczuje się tutaj jak u siebie w domu. Jako doświadczony deweloper dokładamy wszelkich starań by wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnego człowieka. Nasze kawalerki na Naramowicach w Poznaniu są niezwykle wygodne, posiadają też takie udogodnienia jak:

  • podziemny parking,
  • kuchnia,
  • aneks kuchenny.

Nie korzystamy z usług pośredników, nasze mieszkania sprzedajemy zainteresowanym bezpośrednio.

Mieszkania jednopokojowe Naramowice Poznań na sprzedaż

Deweloperskie, jednopokojowe mieszkania w Poznaniu to gwarancja pewnej inwestycji w przyszłość. Do budowy wykorzystujemy nowoczesne i ekologiczne materiały, dbamy także o bezpieczeństwo mieszkańców montując antywłamaniowe drzwi i okna. Jesteśmy pewni, że każdy może znaleźć swoje miejsce na ziemi w mieszkaniu na osiedlu Ogrody Różane.