Mieszkania Wilda Poznań

Wilda to coraz popularniejsza dzielnica do zamieszkania w Poznaniu. Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w tej okolicy. Wśród nowoczesnych i komfortowych inwestycji mieszkalnych z rynku pierwotnego uwagę zwraca budynek znajdujący się przy ulicy Kosińskiego 18. Deweloper Konimpex-Invest, odpowiedzialny za jego budowę, przygotował przytulne kawalerki oraz przestronne mieszkania 2-3-i 4- pokojowe na sprzedaż. Oferta jest więc skierowana zarówno dla singli i par, jak i dla rodzin z dziećmi. Nowe mieszkania na Wildzie dostępne są w wersji z aneksem kuchennym lub z klasyczną kuchnią. Posiadają także przestronne balkony i klimatyczne tarasy. 

Znajdź mieszkanie na WildzieWybierz mieszkanie dla siebie

Nowe mieszkania na Wildzie - miejsce z charakterem

Mieszkania z rynku pierwotnego zlokalizowane na Wildzie w Poznaniu to idealne miejsce dla osób, które chciałyby zamieszkać w bezpośrednim sąsiedztwie nowych, modnych lokali gastronomicznych. Oferta mieszkań deweloperskich z pewnością zainteresuje także klientów, którzy szukają nowego mieszkania na Wildzie, które znajduje się blisko terenów zielonych, a jednocześnie zapewnia szybką komunikację z centrum Poznania. Konimpex-Invest stworzył komfortową inwestycję, która składa się z sześciu kondygnacji, z czego cztery mają charakter mieszkalny, a dwie są przeznaczone jako przestrzeń pod gabinety lekarskie. Mieszkańcy mogą też liczyć na parking, na którym znajduje się 25 miejsc postojowych (hala podziemna i kilka miejsc na poziomie 0) . Nowe mieszkania na Wildzie to propozycja w sam raz dla osób, które cenią komfort i aktywne spędzanie czasu, a także zależy im na tym, by zamieszkać w budynku o unikalnym projekcie architektonicznym.

Bogata oferta mieszkań deweloperskich 

W prezentowanej ofercie nowych mieszkań na sprzedaż w Poznaniu znajdują się propozycje o zróżnicowanym metrażu czy też odmiennym układzie pomieszczeń. Dzięki temu każdy klient może wybrać takie rozwiązanie deweloperskie, które będzie w największym stopniu spełniało jego wyobrażenie o idealnym mieszkaniu. Konimpex-Invest oferuje nowe mieszkania na Wildzie takie jak: 

 • kawalerki - przytulne i klimatyczne, liczące około 34  m² powierzchni, 
 • 2 pokojowe - z funkcjonalnym układem pomieszczeń
 • 3 pokojowe - odpowiednie dla rodziny z dzieckiem
 • 4 pokojowe - największe mieszkania liczą tutaj 92 m² powierzchni,
 • z parkingiem - dla posiadaczy auta to duża oszczędność czasu i wygoda na co dzień
 • z klasyczną kuchnią - rozwiązanie dla osób, które preferują oddzielanie poszczególnych stref mieszkalnych
 • z aneksem kuchennym - nowoczesny układ pomieszczeń, w którym kuchnia jest otwarta na salon,
 • przeznaczone dla singli - nowe, niezależne mieszkania z licznymi udogodnieniami, 
 • odpowiednie dla par - zwłaszcza kawalerki oraz mieszkania 2-pokojowe
 • idealne dla rodziny - przeważają wśród nich nowe mieszkania 3- i 4-pokojowe,
 • rozwiązania pod klucz - propozycja dla klientów, którzy wolą oddać prace wykończeniowe fachowcom
 • mieszkania w stanie surowym - dostępne bezpośrednio od dewelopera, bez pośredników, do wykończenia i urządzenia zgodnie z własną wizją.